Надя Дорофеєва підтримала «Службу розшуку дітей»
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/322864455_1223475875244077_1688251052405708670_n.jpg?itok=69OQunK8)
01.02.2023
Тепер на сторінці-інстаграм та фейсбук співачки буде з’являтися інформація про пошук зниклих дітей!
«Я пам’ятаю Магнолію ще з дитинства – і навіть не можу осягнути, скільки добрих справ вони зробили за 20 років і продовжують робити під час війни. Дуже поважаю Службу розшуку дітей та буду допомагати всім, чим тільки зможу – і звичайно, разом з вами».
Add new comment