розшук

Чому діти тікають з дому?

Служба розшуку дітей неодноразово чула це питання від вас. Так от у нас зустрічне питання до батьків.
А чому ви, дорослі, не тікаєте з дому? Дайте собі відповідь… Дім – це місце, де дитина має відчувати себе в безпеці. І як тільки відчуття безпеки дитина втрачає – це перший сигнал біди…
Служба розшуку дітей за підтримки Юнісеф підготували #порадипсихолога. Як попередити втечу дітей з дому? Як сформувати довірливі стосунки з дітьми? Як підтримати дитину у кризовій ситуації? Відповіді на ці питання будуть за нашим хештегом #порадипсихолога

Поради, що варто робити якщо у вас зникла дитина

1. Взяти себе в руки та не допустити паніку! Паніка – наш ворог. У стресовій ситуації ми часто не можемо зосередитися, та піддаємося істерикам. Саме через це можна згаяти дорогоцінні хвилини розшуку.
2. Потім зателефонуйте всім, хто міг бачити чи спілкуватися з вашою дитиною. Можливо, ваше чадо затрималося після школи у друзів.
3. Якщо ж ніхто не бачив вашої дитини, варто терміново телефонувати у поліцію.
4. Після чого зверніться у «Службу розшуку дітей» за телефоном 116 000. Наші консультантки підкажіть як діяти далі.
 

Надя Дорофеєва підтримала «Службу розшуку дітей»

Тепер на сторінці-інстаграм та фейсбук співачки буде з’являтися інформація про пошук зниклих дітей!

«Я пам’ятаю Магнолію ще з дитинства – і навіть не можу осягнути, скільки добрих справ вони зробили за 20 років і продовжують робити під час війни. Дуже поважаю Службу розшуку дітей та буду допомагати всім, чим тільки зможу – і звичайно, разом з вами».

 

 

Європейська правозахисниця: Примусове вивезення дітей з України до РФ має бути в центрі уваги

Неповнолітні діти без супроводу дорослих є особливо вразливою категорією серед біженців з України. Про загрози, які можуть чекати на таких дітей, DW поговорила з правозахисницею з Missing Children Europe Луїз Боно.

 

Шокуюча розповідь дитини про жахіття полону у росіян: бачив, як катували, досі відчуваю запах крові. ІНТЕРВ'Ю

З полону звільнили 16-річного Влада Буряка. 8-го квітня Влад Буряк намагався евакуюватися з Мелітополя у Запоріжжя. На одному з блокпостів машину, де разом з іншими біженцями їхав Влад Буряк, зупинили російські військові. Росіяни з’ясували, що батько хлопця – голова Запорізької військової райдержадміністрації. Дитину окупанти одразу взяли у заручники. Росіяни висували батьку такі умови, які самостійно він виконати не мав можливості. У неволі Влад Буряк пережив справжній жах. У полоні хлопець провів 90 днів. 7-го липня батько Влада, Олег Буряк, повідомив, що його сина звільнено.

Уже понад 1400 сімей в розшуку «Магнолії» з початку повномасштабної війни — Липовецька

Гостя — керівниця «Служби розшуку дітей Магнолія», членкиня Правління Міжнародної Федерації Missing Children Europe  Всеукраїнської громадської організації «Магнолія» Марина Липовецька.

Читати більше тут - https://hromadske.radio/podcasts/viyna-informatsiynyy-marafon/uzhe-ponad...