війна

"Росіяни цілеспрямовано вивозили українських дітей групами"

Як росіяни ускладнюють пошук українських дітей, булінг українців у європейських школах, возз’єднання родин — про складнощі та радощі в роботі “Служби розшуку дітей Магнолія” розповідає Марина Липовецька.

Більше тут - https://khpg.org/1608813809

Проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України»

Останні 5 місяців поточного року ГО «Всеукраїнське об'єднання «Право на сім'ю» за технічної допомоги Міжнародного фонду "Відродження" та Європейського Союзу в рамках ініціативи "Європейське Відродження України" реалізує проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України».

 

Сексуальне насильство в інтернеті: як захистити дітей?

В Україні стартує кампанія з протидії насильству над дітьми в інтернеті!

Початок календарного літа збігається із Днем захисту дітей. Зазвичай 1 червня до війни в медіа зринало або кліше про «щасливе дитинство», або роздуми щодо виховання. Війна змістила фокус уваги медіа і світу. І питання захисту дітей постало з особливою гостротою. На жаль, уберегти дітей від руйнівної дії глобальної катастрофи ми не в силах... 

Проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України»

ГО «Всеукраїнське об'єднання «Право на сім'ю», спільно з ВГО "Магнолія" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Європейського Союзу в рамках ініціативи "Європейське Відродження України", розпочала цікавий проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України»

Розбещував неповнолітню доньку!

Розбещував неповнолітню доньку!

Протягом року 53-річний житель Вінниці ґвалтував свою 13-річну дочку. Він обирав час, коли вони залишалися наодинці, і, користуючись довірою дитини, ґвалтував її.

Чоловіка затримали йому, загрожує до 15 років ув‘язнення.

Якщо ж вам відомо про подібні кричущі ситуації, або ви знаєте про будь-який злочин проти дитини, одразу заявіть про це у поліцію, або ж ви можете це зробити (за бажанням - анонімно), повідомивши на сайт https://stopcrime.ua/report

 

До Служби розшуку дітей завітали наші дорогі партнери з Румунії!

Незважаючи на постійні ракетні обстріли Києва, наші друзі приїхали до нас, аби висловити свою підтримку та солідарність! Така підтримка надзвичайно важлива для країни! Знати, що тебе підтримують та вірять!
Це надихає ніколи не опускати руки та робите і далі все, що в наших силах! Разом до перемоги!
 

Поради, що варто робити якщо у вас зникла дитина

1. Взяти себе в руки та не допустити паніку! Паніка – наш ворог. У стресовій ситуації ми часто не можемо зосередитися, та піддаємося істерикам. Саме через це можна згаяти дорогоцінні хвилини розшуку.
2. Потім зателефонуйте всім, хто міг бачити чи спілкуватися з вашою дитиною. Можливо, ваше чадо затрималося після школи у друзів.
3. Якщо ж ніхто не бачив вашої дитини, варто терміново телефонувати у поліцію.
4. Після чого зверніться у «Службу розшуку дітей» за телефоном 116 000. Наші консультантки підкажіть як діяти далі.