служба у справах дітей

В Україні катастрофічно не вистачає фахівців служби у справах дітей. ВІДЕО

20 листопада - Всесвітній день дитини. Свято покликане вкотре нагадати, що увага, турбота, благополуччя і тепло потрібні кожному малюку, про дітей треба дбати, а їхні права – захищати. Експерти кажуть, - зараз постійно розробляють проекти та програми, реалізацію яких покладають на районні Служби у справах дітей, при тому ж, фахівців таких служб, першими скорочують, якщо треба зекономити місцевий бюджет. Подробиці у сюжеті.

ВР врегулювала питання штатної чисельності служб у справах дітей і надала їм права юрособи

Верховна Рада України ухвалила зміни до закону "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" (щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей) (№5526).

ВР врегулювала питання штатної чисельності служб у справах дітей і надала їм права юрособи / Фото: УНІАН Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 230 народних депутатів із 336, зареєстрованих у сесійній залі.

Через недбалість посадовця служби у справах дітей загинула дитина

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури у січні 2016 року внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення одним із посадовців Міловської районної державної адміністрації службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України) 

Слідчими Міловського відділу поліції у ході досудового розслідування встановлено, що через споглядацьку позицію посадовця своєчасно не було припинене фізичне насильство над малолітньою дитиною, результатом якого стала її загибель.