Через недбалість посадовця служби у справах дітей загинула дитина

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури у січні 2016 року внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення одним із посадовців Міловської районної державної адміністрації службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України) 

Слідчими Міловського відділу поліції у ході досудового розслідування встановлено, що через споглядацьку позицію посадовця своєчасно не було припинене фізичне насильство над малолітньою дитиною, результатом якого стала її загибель.

Нагадаємо, що на початку січня 2016 року до обласної дитячої лікарні у місті Лисичанську з тілесними ушкодженнями було доставлено дитину. У ході розслідування встановлено, що тілесні ушкодження, які призвели до смерті немовляти, з особливою жорстокістю наніс так званий «батько». Останнього засуджено до 9 років позбавлення волі.

У вересні поточного року чиновнику судом винесено обвинувальний вирок та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки та додаткове покарання у вигляді позбавлення права обіймати керівні посади, повʼязані із здійсненням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій служб у справах дітей, строком на 1 рік.

За матеріалами прес-служби прокуратури Луганської області

Джерело: ЧП.інфо

Додай свій коментар