сироти

Зверніть увагу, нові анкети дітей-сиріт з Житомирської області з`явились у базі ВГО «Магнолія»

Діти-сироти з Житомирської області чекають на нові родини. Чотири нових анкети вже з`явились у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія».
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Мы наблюдаем всплеск отказов от новорожденных детей, — Касьянова

Национальный программный директор главы организации «СОС Детские деревни — Украина» также отметила, что на неподконтрольных территориях количество детей в интернатах увеличилось

Куди зникли українські сироти? Українські дитбудинки не пустують, але всиновлювати при цьому нема кого

30 вересня в Україні відзначали День всиновлення. До цього дня ми хотіли підготувати серію матеріалів про дорослих дітей, які все ще сподіваються знайти собі батьків.
Обдзвонили чимало сиротинців.
Виявилося, що знайти дорослого сироту в столиці – проблема. Кілька дитбудинків вже реорганізовано, певна кількість спеціалізується виключно на малятах. Зрозуміло, що немовля користується більшим "попитом" при всиновленні, ніж доросла дитина. 90% дітей з бази всиновлення наразі – підлітки, чи діти із важким діагнозом.

Сирота уже 7 років третя в черзі на квартиру, — благодійники

За словами представників благодійного фонду «СОС Дитячі містечка — Україна», в регіонах державні органи зовсім не хочуть ставити дітей-сиріт на квартирний облік
 
Генеральний директор благодійного фонду «СОС Дитячі містечка — Україна» Андрій Чупріков та начальниця відділу з організації супроводження сімейних форм виховання Вікторія Жеромська розповідають про питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
 

Аксана Філіпішина вимагає забезпечити соцзахист дітям-сиротам, які перебувають на лінії розмежування

Представник Омбудсмена України Аксана Філіпішина звернуласядо Мінсоцполітики з вимого вжити заходів щодо виявлення сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться на лінії розмежування, та забезпечити їх соціальний захист. Про це УНН повідомили у прес-службі Омбудсмена.
 

У відомстві зазначили, що Уповноваженим здійснюється постійний моніторинг стану дотримання прав дитини в Україні, зокрема, права на освіту дітей, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.
 

Нові анкети дітей-сиріт з Миколаївської області вже на сайті ВГО «Магнолія»!

Двадцять дітей з Миколаївської області шукають родини – з їх анкетами можна ознайомитись у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія». Ці хлопчики та дівчатка дуже потребують родинного тепла!
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Діти з Львівської області чекають на батьків - нові анкети на сайті ВГО «Магнолія»

У базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія» розміщено 21 нові анкети дітей з Львівської області, яким потрібна родина. Сподіваємось, діти якнайшвидше знайдуть люблячих батьків!
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні).

На сайті ВГО «Магнолія» є нові анкети дітей, яким потрібна родина!

Зверніть увагу, у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія» з`явилось 14 нових анкет дітей з Запорізької області. Ці діти потребують любові та сімейного затишку.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні).
 

Велотуром Європою кияни привертатимуть увагу до проблем дітей-сиріт

У Києві стартував велотур «Україна та світ без сиріт» з метою привернення уваги до проблем дітей в інтернатах.

До країн Європи велосипедисти відправились з Хрещатика. В акції взяли участь колишні вихованці інтернатів разом з сім’ями. Найменшому учаснику 8 років.

На прес-конференції 5 липня організатори велотуру розповіли, що хочуть, щоб в кожної української дитини були батьки, а потреби в інтернатах не вникало.

Мінсоцполітики та МОЗ не хочуть, аби ВІЛ-позитивні всиновлювали здорових дітей — активіст

Мінсоцполітики та Міністерство охорони здоров’я не хочуть, аби ВІЛ-інфіковані родини усиновлювали здорових дітей.
 
На це поскаржився представник Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» Сергій Кондратюк на нараді з моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини.