діти-сироти

Діти-сироти матимуть право ставати на квартирний облік за місцем обліку переселенців

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні урядовий проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (№5045).
Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 254 народних депутати із 373, зареєстрованих у сесійній залі.

89% дітей-сиріт у Житомирській області перебуває у сімейних формах виховання

У Житомирській області 89,13% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають у сімейних формах виховання (під опікою, піклуванням, в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях).
 
Про це пвідомили 15 березня під час круглого столу «Забезпечення реалізації права дитини на сімейне виховання» за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.
 

Поповнення у базі дітей-сиріт ВГО “Магнолія» - 4 нові анкети дітей з Рівненської області

«Мама», «тато» – ці слова більшість малюків кажуть своїм батькам щодня. Але є і такі діти, для котрих назвати когось мамою стає мрією, адже кожній дитині потрібна любляча родина!
 
Дітки з Рівненської області шукають батьків! У нашій базі з’явились анкети братів – Валентина (15 років) і Дениса (два роки), а також їх сестрички Лілі (вісім років). Можливо, саме Ви зможете дати батьківську любов цим дітям.
 
П’ятирічний Богданчик з Рівненської області дуже чекає на нову сім’ю.
 

За останніх п’ять років у Вінниці на 18 % зменшилась кількість дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

У Вінниці зменшується кількість дітей, позбавлених батьківського піклування – так званих соціальних сиріт, які мають біологічних батьків чи хоча б одного з них. Про це йшлося сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету.

Куди зникли українські сироти? Українські дитбудинки не пустують, але всиновлювати при цьому нема кого

30 вересня в Україні відзначали День всиновлення. До цього дня ми хотіли підготувати серію матеріалів про дорослих дітей, які все ще сподіваються знайти собі батьків.
Обдзвонили чимало сиротинців.
Виявилося, що знайти дорослого сироту в столиці – проблема. Кілька дитбудинків вже реорганізовано, певна кількість спеціалізується виключно на малятах. Зрозуміло, що немовля користується більшим "попитом" при всиновленні, ніж доросла дитина. 90% дітей з бази всиновлення наразі – підлітки, чи діти із важким діагнозом.

П’ять дітей-сиріт із Львівської області чекають на батьків! Нові анкети вже у базі ВГО «Магнолія»

П’ять дітей-сиріт зі Львівщини чекають на нові родини! Зверніть увагу, їх анкети вже у базі ВГО «Магнолія». Можливо, саме Ви дасте дітям родинне тепло, якого їм так невистачає.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)

12 нових анкет дітей-сиріт із Запорізької області вже на сайті ВГО «Магнолія»

Найважливішою умовою для розвитку дитини є її виховання в сім'ї. На жаль, в Україні і досі є діти, які виховуються в інтернатах. Але ви можете їм допомогти!
 
12 дітей із Запорізької області чекають на батьків. Дізнатись про них можна у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія».
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)

Діти з Волинської області чекають на батьків! 9 нових анкет на сайті ВГО «Магнолія»

Зверніть увагу, у нашій базі дітей-сиріт є 9 нових анкет дітей з Волинської області, яким потрібні батьки. Маємо надію, що ці діти скоро опиняться у люблячих сім`ях.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)

SOS Дитячі містечка - Україна запрошує прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції «На порозі до самостійного життя: підтримка молоді, яка виходить з-під опіки»

SOS Дитячі містечка - Україна запрошує прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції «На порозі до самостійного життя: підтримка молоді, яка виходить з-під опіки».

Конференція проходитиме  у Києві 29 вересня – 1 жовтня за адресою: м. Київ, вул. Андрія Малишко 1 (готель «Братислава»).

Якщо ви…

- небайдужі до проблем дітей-сиріт та взагалі дітей, які з різних причин не отримують тепло та виховання від біологічних батьків, та переживаєте за їх майбутню долю.