діти

На Одещині 31-річний чоловік зґвалтував 12-річного хлопчика!

На Одещині 31-річний чоловік зґвалтував 12-річного хлопчика!

Він схопив дитину на вулиці. Ґвалтівника затримали на сміттєзвалищі на околиці міста.

Також його перевіряють на причетність до знущань над маленькою дівчинкою. Йому загрожує до 10 років увʼязнення.

Якщо вам також відомо про будь-який злочин проти дитини, одразу повідомляйте на портал https://stopcrime.ua/report

 

14-річний школяр публікував порно дітей у Telegram

14-річний школяр публікував порно дітей у Telegram...

Батьки повідомили у поліцію, що в одному з телеграм-каналів публікують фотографії їхніх дітей, зокрема порнографічного характеру.

Підлітка затримали, і як стало відомо, що зробив він це, аби вимагати гроші з дітей за видалення фотографій.

Якщо вам також відомо про будь-який злочин проти дитини, одразу повідомляйте на портал https://stopcrime.ua/report

 

Проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України»

ГО «Всеукраїнське об'єднання «Право на сім'ю», спільно з ВГО "Магнолія" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Європейського Союзу в рамках ініціативи "Європейське Відродження України", розпочала цікавий проєкт «Прискорення процесів захисту прав дитини відповідно до рекомендацій ЄС щодо євроінтеграції України»

Онлайн-зустріч щодо українських дітей, які були викрадені та осиротілі з початку повномасштабного вторгнення

Ми зосередились на болючій і актуальній темі українських дітей, які були викрадені та осиротілі з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

Посилання на запис зустрічі -

Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми

Від сьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

 

Як попередити втечу дитину з дому? Порада психолога 8

Особистий приклад важливий! Ви можете мати чудові виховні ідеї, ви можете давати дитині прекрасні поради, але всі ці поради нічого не вартують якщо в своїй поведінці ви їх не дотримуєтесь.

Ну наприклад, ви розповідаєте дитині як важливо  бути уважним до свого психологічного стану. До свого психоемоційного благополуччю і це дійсно так це дуже влучна і вдала порада.

Звільнили вчительку, яка облаяла та дала ляпасу учням

«Ти дибіляка непотрібний, ти скотиняка»: у Рівненському ліцеї № 18 звільнили вчительку, яка облаяла та дала ляпасу учням. 
 
Педагогиня зірвалася на хлопця через те, що він опублікував в соцмережі відео, як дістає нитку з піци зі шкільного буфета. Пізніше оприлюднили другий відеозапис: там вона бʼє іншого школяра в коридорі навчального закладу.
 

Школяр штовхнув однокласиників з висоти

У мережі з‘явилося відео, як у нібито одній зі шкіл Василькова школяр штовхнув однокласиників з висоти.

В результаті один з хлопців отримав струс мозку, ЗЧМТ, перелом руки та численні садна.

Якщо ж раптом ви стали свідком злочину проти дитини, зокрема булінгу в школі, одразу повідомляйте на портал https://stopcrime.ua/report

 

Як попередити втечу дитину з дому? Поради психолога 7

Як попередити втечу дитину з дому? «Долучайте дитину до розробки сімейного бюджету, до вирішення проблемних питань» Це важливо, щоб дитина розуміла і відчувала себе важливою частиною родини! Адже іноді ми приймаємо рішення, які бувають дійсно складні, через які ми самі дуже переймаємось і переживаємо, а дитині про це не говоримо. І вона сприймає це як особисту образу!