П’ятьох дітей знайдено за минулий тиждень
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/znaydeno_baner_12.jpg?itok=DvWcMU4K)
У Одеській області на минулому тижні вдалось розшукати трьох дітей. Марина Мартинчук зникла у Ізмаїлі ще у травні. Поліцейським вдалось розшукати дівчину – як розповідає Марина, вона весь цей час жила у подруги та хотіла вести самостійне життя.
15-річна Люба Нотевська ,яка зникла 9 грудня, як виявилось була у родичів.
Також у Одеській області розшукали Андрія Пономаренка, який зник ще влітку.
На наступний же день після зникнення правоохоронцям вдалось знайти 17-річного Данила Купрієнка, який був у рідному Миколаєві.
Дякуємо усім, хто телефонував на нашу гарячу лінію і поширював інформацію – всі ваші повідомлення про дітей ми обов’язково беремо до уваги і перевіряємо і часто саме вони допомагають повернути зниклих дітей додому.
На жаль, пошуки 16-річного Антона Самсоненка з Дніпропетровської області, завершені – хлопець загинув. Щиро співчуваємо всім хто шукав хлопця, його родичам і друзям.
Add new comment