Знайдено десять підлітків!

Знайдено десять підлітків!

У Київській області розшукали двох дівчат. 15-річну Машу Росятинську, яка зникла у Василькові на початку вересня, знайшли у Києві - дівчинка гостювала у подруги. 13-річну жительку Миронівського району Валю Недерську розшукали в Обухові. З нею все гаразд, вона вже вдома з мамою.

Більше місяця нічого не було відомо про долю 17-річного Сергія Баргана з Одеської області. Сергій - житель Іванівського району. На початку серпня хлопець виїхав з дому до Березівського професійоного аграрного ліцею та зник. Виявилося, хлопець вирішив влаштуватися на роботу. Тому поїхав до Одеси і знайшов собі підробіток на ринку "Привоз". Сергія розшукали та доправили до місця навчання. 

Також вдалося розшукати 14-річного Василя Лісника з Одеси. Хлопчик 13 вересня вийшов з притулку, у якому виховується, і пішов у невідомому напрямку. Близько тижня Василь гуляв Одесою. Поліцейськи знайшли його на залізничному вокзалі. 

17-річний Максим Москаленко з Закарпатської області, який зник у середині серпня під час відпочинку в одному з дитячих таборів Миколаївської області, сам повернувся за місцем навчання та проживання. 

У Запорізькій області розшукали Миколу Омельченка та Світланку Лиманську. 15-річний Микола виховується у центрі соціально-психологічної реабілітації. Він скучив за своїми родичами і вирішив їх провідати, але про свої наміри нікому з дорослих чомусь не повідомив. Миколу знайшли та повернули у ребцентр.

12-річна Світлана Лиманська зникла у Бердянську 12 вересня. За три доби дівчинку знайшли у мікрорайоні Макорти живою та неушкодженою. 

У Херсонській області завершився розшук 17-річного Андрія Лисенка. Андрій сам повернувся додому! Де він був  півтора місяця, поки його шукали, хлопець неохоче говорить.

У Полтавській області встановили місцезнаходження 17-річної Крістіни Булах. Дівчина вийшла на зв'язок з батьком. Вона заспокоїла рідних, що з нею все добре, повідомила де саме знаходиться, чим займається й плани на майбутнє. Пообіцяла батькові, що надалі завжди буде з ним радитись й не буде зникати.

17-річного Ростислава Арєнічева, який зник у перший день вересня у Сумській області, розшукали у Полтаві. Хлопець розповів, що хотів трохи помандрувати країною. Ростислава доправили у центр соціално-психологічної реабілітації.

Вдячні всім, хто долучився до пошуку дітей. Маємо надію, що зовсім скоро й інші зниклі діти повернуться додому. 

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Ви можете допомогти, розмістивши інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Add new comment