Як проєкт StopCrime протидіє насильству щодо дитини
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/395023950_295078343363879_3235360920184487441_n.jpg?itok=l7AYgHKQ)
26.10.2023
StopCrime – проєкт, створений громадською організацією «Магнолія» з метою протидії насильству щодо дитини та сприяння розслідуванню таких злочинів. Сенс у тому, щоб кожен, хто став свідком злочину проти дитини, зміг одразу повідомити про нього. І таким чином врятувати дитину!
Як працює механізм? Ви заходите на портал StopСrime і заповнюєте анкету, розказуєте що бачили чи знаєте (якщо хочете анонімно). А ми зробимо все, щоб розпочалося розслідування, і винні були покарані! Давайте разом зробимо наше суспільство безпечним для наших дітей!
Подробиці на сайті «StopCrime.ua»! - https://stopcrime.ua/report
Add new comment