Останнім часом вдалось розшукати ще 11 зниклих дітей!

Донецька область порадувала нас хорошими звістками: там вдалось розшукати чотирьох зниклих підлітків. На минулому тижні ми шукали трьох товаришів: 12-річного Максима Кметика, 14-річного Кирила Різника та 14-річного Ярослава Свинарьова. На щастя, хлопців швидко розшукали правоохоронці. Діти були у Авдієвці, на околиці міста у покинутій будівлі. Уявіть собі, яка небезпека чатує на дітей в таких умовах! Ми дякуємо всім небайдужим, які шукали дітей разом з нами і правоохоронцям, які змогли вберегти дітей від лиха.
 
Також у Донецькій області вдалось знайти 15-річну Ганну Тарадайко, яка зникла 16 листопада. Як виявилось, дівчина попрямувала до м. Кривий Ріг, маючи намір самостійно влаштуватись на роботу. Зараз Ганна вже вдома, з батьками.
 
Поліцейським вдалось розшукати і 11-річну Світлану Кальвіну з Миколаївської області і повернути її до рідних – з дівчинкою все добре, дякуємо всім, хто долучився до пошуків – ми цінуємо всі ваші зусилля, дзвінки та повідомлення на нашу гарячу лінію.
 
У Київській області 20 листопада зник 17-річний Євген Максименко. Зараз хлопець вже вдома, з рідними.
 
У Черкаській області вдалось розшукати 17-річну Вікторію Пилягіну і 16-річну Юлію Малімон – з дівчатами все гаразд. Також ми шукали 16-річну Клименко Тетяну з Черкащини – як виявилось, дівчина була у подруги в м. Рівному, Тетяну повернули додому батьки.
 
Ще у жовтні у Харківській області зник 16-річний Дмитро Ткаченко. Мама дуже переживала за нього і звернулась до нас по допомогу. Радіємо, що з Дмитром все добре і він повернувся додому!
 
У Львівській області недовго довелось шукати 14-річну Маргариту Шарабуру. Наступного дня після того, як ми розмістили інформацію про її розшук, дівчина сама повернулась додому.
 
Вдячні всім за підтримку – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!
 
Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.
 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!
 
Служба розшуку дітей

 

Add new comment