Микола Кулеба на Світовому Конгресі Українців закликав об’єднати зусилля з українською громадою за кордоном для захисту прав дітей

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба закликав українську діаспору об’єднати зусилля задля захисту прав українських дітей.
 
Об’єднати українців, які проживають за кордоном та ознайомити їх з українськими реаліями – головна мета загальних річних зборів Світового Конгресу Українців. Учасники Конгресу приділи особливу увагу становищу дітей в Україні, нарівні з обговоренням проблем російської агресії, інформаційної війни та ситуацією в зоні АТО.
 
Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба розповів про основні небезпеки, на які наражаються українські діти, презентував стратегію реформування інтернатної системи та перші кроки, які вже зроблено на шляху до реформи.
 
«Наші головні завдання на сьогодні в реформуванні системи інтернатних закладів, збереження та підтримка сімей, забезпечення дітей належною кількістю послуг на рівні громади та гарантування  дітям їх прав. Ми прагнемо захистити наших дітей, зробити їхнє життя безпечним та комфортним для чого просимо об’єднати зусилля з українською громадою за кордоном і разом досягнути бажаного результату» - зазначив Микола Кулеба.
 
«Ми хотіли почути, які ще є проблеми в України і українських дітей і чим ми, як діаспора, можемо допомогти», - зазначив Президент СКУ Євген Чолій.
 
В свою чергу, директор гуманітарних ініціатив СКУ Віктор Гетьманчук наголосив: «Ми будемо підтримувати проекти Миколи Кулеби по реформуванню інтернатної системи, адже всі діти повинні жити у родинах і це – наша спільна мета».
 
Світовий Конгрес Українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, яка об’єднує понад 20 мільйонів українців у 50 країнах світу. СКУ представляє інтереси нашого народу у всьому світі, зміцнює зв'язок  українських громад та діаспори з Україною, підтримує незалежність, територіальну цілісність, національну ідентичність та економічний розвиток України.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

 

 

Add new comment