Add new comment

Кейсменеджери порталу Stopcrime отримали інформацію від киянки, що в одному районі міста троє дітей живуть в жахливих умовах!
 
Як зʼясувалось, мама дітей пішла з родини, а батько взагалі не доглядав за малими… Вони жили в антисанітарних умовах, та довгий час навіть не виходили на вулицю! Жінка дуже переживала за дітей, але як діяти не знала! Не залишившись байдужою, вона звернулась на Stopcrime! Кейсменеджери порталу почали діяти! Написали звернення до соціальної служби у справах дітей та у поліцію. Передали всю відому інформацію та слідкували за їх діями! І нарешті, довгоочікуваний результат!
 
Соціальна служба підтвердила, що дійсно діти живуть в неналежних умовах. Зараз дітей забрали до лікарні, щоб перевірити їх стан здоровʼя. А також з батьком дітей проводять необхідні заходи, щоб покращити життя дітей!
Важко уявити скільки і далі б жили в таких умовах троє дітей, якби не небайдужість киянки!
 
Тож памʼятайте: якщо раптом ви стали свідками подібної ситуації, або вам відомо про будь-який злочин проти дитини і ви не знаєте як діяти, одразу повідомляйте про злочин на портал https://stopcrime.ua/report