Add new comment

Діти знайдені! 6 підлітків, яких ми шукали, вже вдома.

Майже півтора року ми шукали Артура Лугового з Донецької області. Багато разів нам телефонували небайдужі люди з різних куточків України. Хлопець схильний до мандрів і часто подорожує Україною. На залізничному вокзалі у Львові поліцейським вдалось впізнати у 16-річному хлопці зниклого Артура. Він як раз мав намір продовжити свою подорож. Тож, звертайте увагу на дітей, що подорожують самостійно – можливо, їх шукають рідні.

Схожа історія трапилась і з 15–річним Максимом Герасименком з Черкаської області – його розшукали на вокзалі у Києві.

Разом з вами ми шукали трьох дітей з Миколаївської області. 17-річну Юлію Нікітіну вдалось розшукати поліцейським – дівчина покинула рідну домівку через кохання. Зараз Юля вже з батьками, в безпеці.

13-річний Олександр Гребенюк, який зник 8 листопада у Новобузькому районі, також знайдений правоохоронцями. Інколи дітей підштовхують піти з дому переживання, які дорослим здаються незначними. Але краще звертати увагу на будь-які страхи і переживання дитини задля її безпеки.

12 жовтня у Миколаєві зник 17-річний Ігор Чумак. На щастя, хлопець повернувся додому сам – як виявилось, Ігор влаштувався на підробіток.

У Запорізькій області знайдений 13-річний Андрій Кірнос – хлопчик поїхав відвідати рідних. 

Добре, коли загрози вулиці оминають дітей. Але слід пам’ятати скільки небезпек може нести за собою зникнення дитини. Ви можете допомогти повернути й інших дітей додому - саме ваш лайк, репост, чи дзвінок на 116 000 може врятувати дитину. Дякуємо всім, хто шукає дітей разом з нами!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

 

Служба розшуку дітей