сироти

Діти-сироти матимуть право ставати на квартирний облік за місцем обліку переселенців

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні урядовий проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (№5045).
Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 254 народних депутати із 373, зареєстрованих у сесійній залі.

89% дітей-сиріт у Житомирській області перебуває у сімейних формах виховання

У Житомирській області 89,13% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають у сімейних формах виховання (під опікою, піклуванням, в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях).
 
Про це пвідомили 15 березня під час круглого столу «Забезпечення реалізації права дитини на сімейне виховання» за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.
 

Зверніть увагу, нові анкети дітей-сиріт з Житомирської області з`явились у базі ВГО «Магнолія»

Діти-сироти з Житомирської області чекають на нові родини. Чотири нових анкети вже з`явились у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія».
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Мы наблюдаем всплеск отказов от новорожденных детей, — Касьянова

Национальный программный директор главы организации «СОС Детские деревни — Украина» также отметила, что на неподконтрольных территориях количество детей в интернатах увеличилось

Куди зникли українські сироти? Українські дитбудинки не пустують, але всиновлювати при цьому нема кого

30 вересня в Україні відзначали День всиновлення. До цього дня ми хотіли підготувати серію матеріалів про дорослих дітей, які все ще сподіваються знайти собі батьків.
Обдзвонили чимало сиротинців.
Виявилося, що знайти дорослого сироту в столиці – проблема. Кілька дитбудинків вже реорганізовано, певна кількість спеціалізується виключно на малятах. Зрозуміло, що немовля користується більшим "попитом" при всиновленні, ніж доросла дитина. 90% дітей з бази всиновлення наразі – підлітки, чи діти із важким діагнозом.

Сирота уже 7 років третя в черзі на квартиру, — благодійники

За словами представників благодійного фонду «СОС Дитячі містечка — Україна», в регіонах державні органи зовсім не хочуть ставити дітей-сиріт на квартирний облік
 
Генеральний директор благодійного фонду «СОС Дитячі містечка — Україна» Андрій Чупріков та начальниця відділу з організації супроводження сімейних форм виховання Вікторія Жеромська розповідають про питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
 

Аксана Філіпішина вимагає забезпечити соцзахист дітям-сиротам, які перебувають на лінії розмежування

Представник Омбудсмена України Аксана Філіпішина звернуласядо Мінсоцполітики з вимого вжити заходів щодо виявлення сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться на лінії розмежування, та забезпечити їх соціальний захист. Про це УНН повідомили у прес-службі Омбудсмена.
 

У відомстві зазначили, що Уповноваженим здійснюється постійний моніторинг стану дотримання прав дитини в Україні, зокрема, права на освіту дітей, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.
 

Нові анкети дітей-сиріт з Миколаївської області вже на сайті ВГО «Магнолія»!

Двадцять дітей з Миколаївської області шукають родини – з їх анкетами можна ознайомитись у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія». Ці хлопчики та дівчатка дуже потребують родинного тепла!
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Діти з Львівської області чекають на батьків - нові анкети на сайті ВГО «Магнолія»

У базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія» розміщено 21 нові анкети дітей з Львівської області, яким потрібна родина. Сподіваємось, діти якнайшвидше знайдуть люблячих батьків!
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні).

На сайті ВГО «Магнолія» є нові анкети дітей, яким потрібна родина!

Зверніть увагу, у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія» з`явилось 14 нових анкет дітей з Запорізької області. Ці діти потребують любові та сімейного затишку.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні).