Додай свій коментар

Представник Омбудсмена України Аксана Філіпішина звернуласядо Мінсоцполітики з вимого вжити заходів щодо виявлення сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться на лінії розмежування, та забезпечити їх соціальний захист. Про це УНН повідомили у прес-службі Омбудсмена.
 

У відомстві зазначили, що Уповноваженим здійснюється постійний моніторинг стану дотримання прав дитини в Україні, зокрема, права на освіту дітей, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.
 

Так, в ході здійснення такого моніторингу було виявлено сім’ю,у якій виховуються троє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опікою. Родина проживає у селищі Жованка (Бахмутський район Донецької області), яке знаходиться на лінії розмежування.
 

“Нами було з’ясовано, що про сім’ю опікуна не було відомо місцевій службі у справах дітей. Діти понад два роки були позбавлені соціального захисту та підтримки”, — наголошується у листі Представника Уповноваженого.

Джерело: УНН