надзвичайні новини

Поліція не в силах зупинити продаж наркотиків через інтернет

Належного контролю немає – тож діти вже давно на «ти» з наркотиками. Придбати спайси, солі, фен можна з допомогою лише одного кліку. Поліція про це знає, та чомусь їхніх дій замало. Батьки ж, як кажуть експерти, про те, що їхні діти вживають наркотики, дізнаються в останню чергу, коли вже запізно, коли у дитини вже є залежність.

Українських дітей тепер можна розшукати у будь-якій точці Європи. ВІДЕО

Україні вдалося стати кандидатом до вступу у федерацію Missing Children Europe. Починаючи з 2001 року ця федерація вже об’єднала 28 країн. І у кожній з цих держав є спеціальна єдина для всіх гаряча лінія 116 000. Цілодобова та безкоштовна. Якщо дитина приміром з України, поїхавши на канікули, загубилась в Німеччині. Батькам варто набрати лише номер 116000, вже за мить німецьке представництво федерації, зв`яже батьків з українським філіалом, а там, рідною мовою професіонали розкажуть кожен наступний крок, який потрібно зробити батькам.

Силовики підозрюють громадські організації у співпраці з терористами. ВІДЕО

Громадську організацію ЛЖВ звинувачують у привласнені грантових грошей та співпраці з бойовиками. До Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ в один день надійшло вісім ухвал одразу від трьох силових відомств: Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Національної поліції. ЛЖВ – не єдина громадська організація, яка нині скаржиться на тиск з боку силовиків. Днями в офісі Благодійного фонду «Пацієнти України», який СБУ, прокуратура та поліція теж звинувачують у привласнені грантових коштів, силовики уже провели обшуки.

У Вікторівському психоневрологічному інтернаті людей тримають у клітці

У Вікторівському психоневрологічному інтернаті що на Черкащині людей тримають у клітці. Держать мов за гратами мешканців інтернату нібито під час загострення хвороби, аби хворий, який поводить себе надто збуджено, заспокоївся. А ще мешканці інтернату змушені спати на зношених, старих матрацах, одягати й ходити у рваних речах.

На Вінниччині подружжя змушувало жебракувати жінку з інвалідністю. ВІДЕО

У Вінницькій області правоохоронці затримали подружжя,яке погрожуючи фізичною розправою, примушувало жебракувати жінку з інвалідністю. Жінка мала маленьку дитину, і її також забрали зловмисники. Шантажем змушували жебракувати. Виручені гроші, ясна річ, забирали. Відбирали у жінки і виплати державної допомоги, які та отримувала після народження дитини. І так тривало майже рік.

70 українських школярів поїхали до Росії на навчання. ВІДЕО

У поїздку взяли учнів, які впродовж навчального року перемагали у міжнародних олімпіадах і конкурсах з російської мови, історії та культури. І нібито нічого такого, найкращі, найрозумніші українські учні поїдуть за програмою до іншої країни аби там удосконалити свої знання, перейняти досвід. Але країна, куди відправились у подорож діти – країна-агресор, Росія, політика якої нині спрямована на антиукраїнську пропаганду.

Сім’я вегетаріанців, у яких забрали дітей, подала до суду. ВІДЕО

Святозар та Святозара, як вони себе називають, рідновіри, живуть за заповітами слов’янських предків. Ведуть здоровий спосіб життя – не вживають алкоголю, а ще вони вегетаріанці. Тож і трьох своїх дітей м’ясом не годують. Це дуже занепокоїло жителів села та місцевих чиновників. Вони кажуть, діти в цій сімї голодують. І вирішили їх швидко рятувати, забравши малечу від батьків. Тепер вони живуть в Житомирському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Але батьки вже оскаржують таке рішення у судді. На цей випадок звернули увагу і в офісі Омбудсмана.

Минув рік з дня загибелі Павла Шеремета. Вбивця досі на волі. ВІДЕО

20 липня, рівно рік тому у середмісті Києва убили  Павла Шеремета. Вибухнула автівка за кермом якої був журналіст. У Києві до місця загибелі відомого журналіста Павла Шеремета йдуть десятки людей. Це громадські активісти, правозахисники та його колеги. Люди зібрались на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка, поклали квіти та вшанували пам'ять загиблого. Далі колоною рушили в бік Національної поліції України. Закликали правоохоронців діяти, бо вбивця журналіста досі на свободі. 

У Києві хлопець з ВІЛ змушений боротись із дискримінацією. ВІДЕО

Даниїл Столбунов, 19-ти річний хлопець, який не приховує свій статус, живе активним життям, працює у молодіжній організації, має багато друзів, і мав мрію – стати лікарем. Але його бажання – до вподоби  було не всім. Лікар студентської поліклініки прямо в очі сказав хлопцю – «ну, ти все розумієш. Ти не можеш тут вчитися, бо у тебе ВІЛ». Хлопець каже, - це чистої води дискримінація. 

Українці скоро можуть залишитись без допомоги правозахисників. ВІДЕО

Скоро захищати громадян в Україні стане нікому. А все через два законопроекти, подані на розгляд до Верховної Ради самим Президентом України. Петро Порошенко вирішив – громадські організації мають подавати цілий пакет документів-звітності. Цікаво, що від інших юридичних осіб цього не вимагають. Чомусь такі зміни передбачені саме для неприбуткових громадських організацій. Зокрема, і що важливо, які працюють у сфері правозахисту.