Прокуратура допомагає дітям-сиротам повернути спадщину
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/51_11971_333x238_3_0_0.jpg?itok=UDqxtb3k)
23.08.2016
У Вінницькій області прокуратура допомогла повернути спадщину двом дітям-сиротам.
Після смерті матері відкрилась спадщина, яка складається з житлового будинку та належними до нього будівлями та спорудами вартістю понад 41 тис грн, яку опікуни, а також органи опіки і піклування не спромоглись переоформити на неповнолітніх. Діти, в силу свого віку, самостійно не змогли оформити право власності. У зв’язку з цим, Жмеринською місцевою прокуратурою, в їхніх інтересах, було пред’явлено позов. Наразі, житлові права дітей-сиріт поновлено.
За iнформацiєю: Прес-служби прокуратури Вінницької області
Add new comment