Партнерство кожній дитині

Бути патронатним вихователем – не робота, а життя, - Наталя Базильчук. ІНТЕРВ'Ю

Коли пані Наталя стала патронатною мамою, про сімейний патронат в Україні майже ніхто не чув. Тепер, 5 років по тому, коли сімейний патронат вже рік впроваджується на рівні держави, одна з перших патронатних мам в Україні ділиться свої досвідом. З якими труднощами довелося зіштовхнутися особисто і головне, заради кого вона досі займається цією не просто роботою, а благородною справою - дивіться у інтерв’ю з Олександром Васильєвим.

Сюзанна Драгборг: Ми дуже задоволені як розвивається патронат в Україні. ІНТЕРВ'Ю

Про патронатний досвід Швеції та чому саме Дитячій Фонд Childhood підтримує його в Україні, розповість спеціальний  гість програми – регіональний програмний менеджер Всесвітнього Дитячого Фонду “Childhood” – Сюзанна Драгборг.  

У Смілі патронатна родина взяла на виховання п’ятирічну дівчинку. ВІДЕО

Раніше п’ятирічна Вероніка б потрапила в інтернат. І навіть страшно уявляти, як би там склалася доля цієї дитини. Але тепер діють нові правила. Тож, за малечею доглядають патронатні вихователі…

Подивитись, як у тимчасовій родині живе дівчинка, завітали засновники патронату в Україні - представниці Благодійної організації «Партнерство Кожній дитині» Зінаїда Кияниця і Лариса Стрига, а також експертка Всесвітнього Фонду «Childhood» - Сюзанна Дракборг. Без цих людей патронату у нашій державі могло і не бути. Дітей і надалі віддавали б у старі радянські інтернати.

Результати роботи "гарячої лінії" з питань сімейного патронату. ІНФОГРАФІКА

32 додзвонювачі на нашу "гарячу лінію" вже зробили перші кроки, аби отримати посаду патронатного вихователя. Що саме, а також всі інші деталі про сімейний патронат, можете дізнатися і Ви за безкоштовним номером 0-800-50-40-42. Доки ж ділимося результатами роботи нашої гарячої лінії за перші три місяці 2018...

На Київщині провели навчання для тренерів з підготовки патронатних вихователів. ВІДЕО

Вже понад 150 дітям допомогли патронатні родини. Це означає, що більше 150 дітей не потрапили в інтернат і на досягнутом зупинятись ніхто не збирається.

Дізнатися про те, що таке патронат, можна за номером "гарячої лінії" 0-800-50-40-42 (безкоштовно, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00).

Більше у сюжеті.

В Україні активно розвивається навчання патронатних вихователів. ВІДЕО

30 патронатних сімей вже створено. Втім набір та навчання охочих продовжується, бо ж до кінця року їхня кількість має бути 100. Як відбувається впровадження патронатного виховання в Україні - розказуємо у відео.

Хочете дізнатися детальніше? Дзвоніть за безкоштовним номером 0 800 50 40 42.

 

Подробиці у сюжеті. 

Головна мета патронату – повернути дитину в рідну сім’ю, - Зінаїда Кияниця. ІНТЕРВ'Ю

Гість програми "Інтерв'ю" на телеканалі "ЧП.INFO" – заступник директора міжнародної благодійної організації «Партнерство кожній дитині» Зінаїда Кияниця. 

Інтерв'ю:

Українці все частіше бажають стати патронатними вихователями. ВІДЕО

Нині в Україні активно розвивається патронат. Його вже запровадили у 12 областях: Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Волинській, Сумській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій області та місті Києві. 52 місцеві громади мають кандидатів у патронатні вихователі. Ті пройшли ретельний відбір. Далі їх навчатимуть спеціально підготовлені фахівці. 
Подробиці у сюжеті. 

Телеканал ЧП.INFO

 

В Україні наново вчитимуть працівників служби у справах дітей. ВІДЕО

Президент України Петро Порошенко видав такий довгоочікуваний Указ. Він посилює захист прав дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Серед багатьох доручень Президента - підвищення фаховості працівників cлужб у справах дітей. Більше дивіться у сюжеті.

Президент підписав Указ щодо захисту прав дітей-сиріт в Україні. ВІДЕО

В Україні посилили захист прав дітей-сиріт. Президент України Петро Порошенко підписав такий довгоочікуваний Указ про першочергові заходи для захисту прав дітей-сиріт і дітей, які залишилися без батьківського піклування. Окремий акцент у своєму Указі Президент зробив на створенні патронатних сімей.

Більше дивіться у сюжеті.