Результати роботи "гарячої лінії" з питань сімейного патронату. ІНФОГРАФІКА
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/17342915_1250111441692132_5504500084801404834_n.jpg?itok=clf5dUxK)
16.04.2018
32 додзвонювачі на нашу "гарячу лінію" вже зробили перші кроки, аби отримати посаду патронатного вихователя. Що саме, а також всі інші деталі про сімейний патронат, можете дізнатися і Ви за безкоштовним номером 0-800-50-40-42. Доки ж ділимося результатами роботи нашої гарячої лінії за перші три місяці 2018...
Додай свій коментар