микола кулеба

Микола Кулеба на Світовому Конгресі Українців закликав об’єднати зусилля з українською громадою за кордоном для захисту прав дітей

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба закликав українську діаспору об’єднати зусилля задля захисту прав українських дітей.
 
Об’єднати українців, які проживають за кордоном та ознайомити їх з українськими реаліями – головна мета загальних річних зборів Світового Конгресу Українців. Учасники Конгресу приділи особливу увагу становищу дітей в Україні, нарівні з обговоренням проблем російської агресії, інформаційної війни та ситуацією в зоні АТО.
 

Дитячі інтернати в процесі реформування мають стати центрами паліативної допомоги, - Микола Кулеб

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба взяв участь у засіданні круглого столу комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я на тему “Паліативна допомога дітям: право на отримання медичної допомоги та знеболення”, передає УНН з посиланням на портал Президента України.
 
М.Кулеба зазначив, що питання розвитку системи надання паліативної допомоги дітям є надзвичайно актуальним в контексті реформування системи охорони здоров’я.
 
За його словами, паліативна допомога дітям - це крок до цивілізованого суспільства.