громадська організація

"Гаряча лінія" з питань сімейного патронату - працюємо для Вас

Підтримати дитину у складній життєвій ситуації, у якій опинилася її сім’я, і дати шанс повернутися до рідних батьків, якщо вони зуміють все владнати. Це і є основна мета сімейного патрону.

Зі 152 дітей, які жили в патронатних сім’ях – 40 повернулися до рідних батьків, а 53 – усиновлено і взято під опіку.

Якщо Ви хочете допомагати дітям, станьте патронатним вихователем! Як це зробити, ми розкажемо за безкоштовним номером 0 800 50 40 42. Чекаємо на Ваші дзвінки з 10.00 по 18.00.

 

Вітаємо з Всесвітнім днем соціальної роботи!

Соціальна сфера – це ми всі разом, і кожен з нас окремо. Хтось потребує допомоги, а хтось готовий її дати. Тож, не буде перебільшеням, що Всесвітній день соціальної роботи так чи інакше стосується кожного з нас. Його відзначаються саме сьогодні і ми хочемо привітати всіх, для кого соціальна сфера стала покликанням. Бажаємо успішної реалізації задуманого і особистого щастя! Бо ж у цій нелегкій праці все ж найголовніше – людяність і взаємопідтримка!

Сімейний патронат: як все відбувається?

Понад 100 дітей вже отримали допомогу від патронатних сімей. А це означає, що, попри складні життєві обставини, ці діти не потрапили в інтернатний заклад. І це далеко не єдина перевага сімейного патронату.

Про цю сімейну форму виховання детальніше розповідаємо у  відео вебінару, який організували колеги з Партнерства "Кожній дитині". Також з нього дізнаєтесь про те, як відбувається впровадження сімейного патронату в Україні.

Долучитися Ви можете особисто, або ж допомогти у поширенні інформації.

Служба розшуку дітей 2017: Інфографіка

Рік, що минає став дуже важливим для проекту «Служба розшуку дітей». У 2017 ми стали членом європейської Федерації «Missing Children Europe», а це означає, що відтепер зможемо допомагати маленьким українцям і за кордоном. Та головним нашим досягнення залишаються діти, яким нам з  Вами вже вдалося допомогти. За цей рік це 342 дитини! Дякуємо усім ,хто долучається до розшуку і за постійну підтримку партнерів та небайдужих людей!

ВГО "Магнолія" приєдналась до Міжнародної Федерації Missing Children Europe!

По мірі інтеграції України в Європейське співтовариство та ведення безвізового режиму з ЄС, зростають ризики зникнення українських дітей в Європі, і тому для нашої організації було дуже важливо налагодити співпрацю з нашими європейськими колегами по розшуку дітей.
 

Ділимось результатами проекту «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашнього та гендерно-орієнтованого насильства»

Яскравий та, водночас, дуже емоційний проект «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» завершився.
 

Ділимося однією з історій успіху (ім'я і вік героїні змінено у цілях безпеки).
 

Проект «Безпека дітей - спільна відповідальність» триває

У рамках Проекту «Безпека дітей - спільна відповідальність» 12 квітня 2017 року на базі СОЦСР «Смарагдове місто» відбувся тренінг для працівників соціальної сфери і представників поліції «Превенція самовільних залишень місця проживання/спеціальних установ для дітей та профілактика правопорушень серед дітей». Проект здійснює ВГО «Магнолія» за підтримки Програмної ініціативи Права людини та правосуддя Міжнародного фонду «Відродження».

У Рівненській області зник безвісти 15-річний Олексій Костюкевич

У Рівненській області зник 16-річний Олексій Костюкевич.
 
9 вересня 2016 року хлопець пішов з центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Олександрія Рівненського району) та досі не повернувся.