Проект «Безпека дітей - спільна відповідальність» триває

У рамках Проекту «Безпека дітей - спільна відповідальність» 12 квітня 2017 року на базі СОЦСР «Смарагдове місто» відбувся тренінг для працівників соціальної сфери і представників поліції «Превенція самовільних залишень місця проживання/спеціальних установ для дітей та профілактика правопорушень серед дітей». Проект здійснює ВГО «Магнолія» за підтримки Програмної ініціативи Права людини та правосуддя Міжнародного фонду «Відродження».

Проект направлений на формування сталих зв’язків поліції Донецької області з громадськістю та місцевою владою та підвищення професійної компетенції працівників поліції задля попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності, трудової та сексуальної експлуатації дітей та втягування дітей у злочинну діяльність.

На тренінг приїхали учасники зі Слов’янська, Костянтинівки, Дружківки, Лиману, Краматорська, Торецька.

Учасники тренінгу дізнались про те, які мотиви підштовхують дітей піти з місця проживання, як можна попередити самовільне залишення місця проживання дитиною, про  модель Community Policing, її філософію та необхідність використання для профілактики девіантної поведінки підлітків. В ході групової роботи учасники розробили спільний сценарій проведення превентивних заходів з дітьми різних вікових категорій, використовуючи профілактичні відеоматеріали, які створила ВГО «Магнолія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

MAGNOLIA.ORG

     

Додай свій коментар