дитина сирота

Зверніть увагу, нові анкети дітей-сиріт з Житомирської області з`явились у базі ВГО «Магнолія»

Діти-сироти з Житомирської області чекають на нові родини. Чотири нових анкети вже з`явились у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія».
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

В Україні понад 25 тисяч дітей-сиріт не мають власного житла – правозахисники

В Україні більше 25 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та які не мають власного житла. Про це під час круглого столу Реалізація прав дітей-сиріт і осіб із їх числа на житло» в УНІАН повідомила заступник голови громадської спілки «Альянс із захисту прав дітей» Аліна Тірновенко.
 

Майже всі діти-сироти у Бердичеві виховуються в сім`ях

«Сім’я» – це слово ми чуємо щодня, з самого раннього дитинства. Більшості дітей пощастило народитися саме в сім’ї, де є мама і тато, хтось виховувався лише з одним батьком – мамою чи татом, хтось з дітей, на жаль, сім’ї був позбавлений повністю. Найчастіше діти залишаються без сім’ї саме через рішення самих батьків, які відмовилися від своїх дітей через алкогольну або наркотичну залежність, або відбувають покарання у місцях позбавлення волі, або у матері складні життєві обставини і вона залишає своє немовля ще у пологовому будинку.

Велотуром Європою кияни привертатимуть увагу до проблем дітей-сиріт

У Києві стартував велотур «Україна та світ без сиріт» з метою привернення уваги до проблем дітей в інтернатах.

До країн Європи велосипедисти відправились з Хрещатика. В акції взяли участь колишні вихованці інтернатів разом з сім’ями. Найменшому учаснику 8 років.

На прес-конференції 5 липня організатори велотуру розповіли, що хочуть, щоб в кожної української дитини були батьки, а потреби в інтернатах не вникало.