«Служба розшуку дітей»

«Служба розшуку дітей» діє понад 20 років на території всієї України. Наша мета - допомогти у розшуку зниклих дітей та убезпечити дітей України від викрадень, сексуальної та трудової експлуатації. Починаючи з 2005 року «Служба розшуку дітей» надає можливість батькам зниклої дитини звернутися до громадськості з проханням допомогти в розшуку їх дитини. Крім того, «Служба розшуку дітей» надає батькам психологічну, правову та соціальну підтримку та проводить інформаційні кампанії щодо попередження зникнення дитини, і головне – в тісній співпраці з поліцією, волонтерами та засобами масової інформації, розшукує дітей. Для масштабного інформування громадськості про зниклу дитину наша організація створює інформаційні матеріали та розміщує їх в засобах масової інформації України.

У листопаді 2017 року ВГО "Магнолія" приєдналась до Міжнародної Федерації Missing Children Europe. У 2022 році ми стали членами правління Міжнародної Федерації Missing Children Europe.

 

РЕАЛІЗАЦІЯ

Гаряча лінія 116 000

Гаряча лінія 116 000 працює по усій території України для абонентів усіх мобільних операторів дзвінки - безкоштовні. Оператори call центру гарячої лінії  - це належним чином підготовлені спеціалісти - соціальні працівники та психологи. Вони приймають дзвінки батьків зниклих дітей, надають їм необхідну психологічну, правову та соціальну підтримку, приймають дзвінки від громадян, які мають інформацію про зниклу дитину.

Оператори call центру постійно співпрацюють з працівниками ювенальної превенції та карного розшуку територіальних підрозділів Національної поліції України.

Інформування громадськості про зникнення дітей через ЗМІ

Ефективність розшуку зниклої дитини дуже залежить від допомоги поінформованої громадськості - чим більше людей дізнаються про зникнення дитини, тим більше шансів знайти свідка, який повідомить важливу інформацію на гарячу лінію 116000.

Для такого масштабного інформування  громадськості «Служба розшуку дітей» створює різні за формою медіа-продукти про зниклу дитину, які потім розміщує на ТВ каналах, у печатних виданнях, в мережах агенцій outdoor реклами та indoor TV, на інтернет сайтах та у соціальних мережах.

Новини щодо розшуку дітей оперативно публікуються на  сайті missingchildren.org.ua

РЕЗУЛЬТАТИ:

Станом на 12.01.2024 рік завдяки нашій співпраці з громадськістю, поліцією та ЗМІ, ми спияли розшуку 5814 зниклих дітей.

 

Допомога "Службі розшуку дітей" - https://help.missingchildren.org.ua/ua-lg/