Рада ухвалила закон про протимінну діяльність в Україні. ВІДЕО
Понад рік вносились поправки до законопроекту, зрештою за підтримки іноземних партнерів закон має врегулювати розмінування на території сірої зони.
Детальніше у сюжеті.
Понад рік вносились поправки до законопроекту, зрештою за підтримки іноземних партнерів закон має врегулювати розмінування на території сірої зони.
Детальніше у сюжеті.
І ще один не менш важливий перший крок зробили депутати проголосувавши у першому читанні за закон про протидію боулінгу. Таке рішення підтримали двісті тридцять п’ять парламентарів.
Більше у сюжеті.
Так у Верховній Раді знову запланували розглянути законопроект про зміни у вищій освіті. Вступати до вишів дітям, позбавленим батьківського піклування, можуть дозволити без здачі тестів ЗНО, а лише за результатами вступних іспитів.
Подробиці у сюжеті.
Верховна Рада ухвалила закон, за яким встановлюється чіткій мінімальний вік статевого повноліття та вдосконалюється відповідальність осіб, які посягають на статеву свободу та недоторканість, честь та гідність дітей.
За ухвалення законопроекту "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації" №2016 у другому читанні та в цілому проголосували 241 депутат, повідомляє кореспондент Укрінформу.
В боротьбі із домашньою агресією з’явилися позитивні зрушення. У Верховній Раді прийняли закон про запобігання домашньому насильству. За проголосував 241 депутат. Закон передбачає, що суд може заборонити тирану і його жертві проживати під одним дахом. Кривдника ж можна відправити на так зване перевиховання фахівцям.
Президент Петро Порошенко схвалив два протоколи Конвенції з прав людини. Він підписав закон про ратифікацію двох протоколів до Європейської конвенції з прав людини. Це значить, що тепер чітко визначені усі зобов’язання нашої держави перед Європейським судом з прав людини. А також, кажуть правозахисники, закон детально визначив правила подачі українцями позовів до Європейського суду. Відтепер, Верховний суд України став найвищим органом, який може звертатися до Європейського суду з прав людини.