підлітки

Діти у в’язницях сидіти не повинні – Мін’юст. ВІДЕО

Попри велику кількість злочинів, які вчиняють неповнолітні, у Міністерстві юстиції вважають, що ув’язненням дітей потрібно карати лише у крайньому випадку, і лише за дуже тяжкі злочини.

Подробиці у сюжеті. 

Блог психолога: чому підлітки бувають жорстокими?

Схильність до агресії традиційно вважається потужним двигуном розвитку людства. Тому що тісно пов'язана з інстинктом виживання, є засобом його реалізації.
Діти у їхньому зростанні - онтогенезі - повторюють шлях усього людства - філогенез.
З огляду на це, агресивне прокладання собі дороги в доросле життя можна вважати нормою і навіть запорукою майбутнього успіху.

У першій декаді вересня розшукано 8 дітей!

У перші дні вересня Служба розшуку дітей отримала 13 повідомлень про зникнення дітей. На щастя, майже третина підлітків, про яких йшлося в повідомленнях, повернулися додому ще до публікації інформації про їх розшук. 

Ще двоє підлітків повернулись додому живими і неушкодженими завдяки небайдужим людям

Тиждень приємно починати з хороших новин: ще двоє підлітків, яких ми шукали, тепер вдома - у безпеці.
 
15-річну Щасливу Марину з Білої Церкви вдалось знайти працівникам поліції: вона разом з подружкою подорожувала автостопом. Хтозна, чим могли б завершитись такі подорожі двох дівчат, якби один з водіїв не впізнав Марину. Небайдужий чоловік одразу зателефонував на гарячу лінію ВГО «Магнолія» 116 000 та у поліцію, завдяки чому дівчат повернули додому правоохоронці.
 
Даніїла Молчанова поліцейські знайшли у рідній Одесі, 14-річний хлопець жив у друзів.