активісти

Україна посідає 5 місце у світі з розміщення матеріалів сексуального насильства над дітьми

Україна посідає 5 місце у світі з розміщення матеріалів сексуального насильства над дітьми.
 
▪Кожна 12-та дитина отримувала прохання надіслати свої оголені фото.
▪Майже чверть дітей потрапляли хоча б в одну ситуацію сексуального насильства чи експлуатації в інтернеті за 2020 рік.
▪Половина дітей не розповіли нікому про те, що з ними трапилося.
 
Як зупинити поширення цих злочинів, знайти і покарати винних у сексуальному насильстві над дітьми?

Чому діти тікають з дому?

Служба розшуку дітей неодноразово чула це питання від вас. Так от у нас зустрічне питання до батьків.
А чому ви, дорослі, не тікаєте з дому? Дайте собі відповідь… Дім – це місце, де дитина має відчувати себе в безпеці. І як тільки відчуття безпеки дитина втрачає – це перший сигнал біди…
Служба розшуку дітей за підтримки Юнісеф підготували #порадипсихолога. Як попередити втечу дітей з дому? Як сформувати довірливі стосунки з дітьми? Як підтримати дитину у кризовій ситуації? Відповіді на ці питання будуть за нашим хештегом #порадипсихолога

Медична реформа в'язниць провалилася - Правозахисники. ВІДЕО

Як один з останніх прикладів згадують закриття наказом міністра юстиції урологічного відділення при Бучанській виправній колонії на Київщині. І тепер засуджені, які, варто нагадати, мають такі самі права на доступ до медичної допомоги як і вільні люди, фактично стають заручниками перебудови.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

У тюрмах приховують реальну кількість хворих на COVID-19, - експерти. ВІДЕО

Експерти проаналізували останні офіційні дані з двох колоній на Хмельниччині і зробили висновок, що вони суперечать тим повідомленням, які надходять до них від засуджених.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

У Києві 8-го березня пройшов Марш жінок. ВІДЕО

 Про вимоги та заклики феміністок, а також про атмосферу, що панувала на заході - дізнайтеся у сюжеті.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

Українське довічне ув’язнення це порушення прав людини – Європейський суд з прав людини. ВІДЕО

Європейський суд з прав людини визнав довічне ув’язнення, що діє в Україні, порушенням прав людини. Про це повідомили на їх сайті в ухвалі рішення у справі «Лопата та інші проти України», що стосувалася 24 довічників, серед них і Володимир Панасенко, якого у 2006 році затримали начебто за замовлення підриву автівки львівського підприємця. У момент вибуху загинула 14-річна випадкова перехожа, підприємець отримав легкі тілесні ушкодження. Володимира звинуватили на підставі свідчень лише однієї людини. Минулоріч апеляційний суд залишив Панасенка під вартою.

У Криму продовжують утискати права кримських татар – правозахисники. ВІДЕО

На початку грудня Бахчисарайський районний суд оштрафував на 1000 рублів Венеру Мустафаєву, мати арештованого правозахисника Серверва Мустафаєва. За її одиночний пікет на підтримку свого сина, напередодні винесення вироку у його справі, у вересні місяці цього року. Адвокатка ж іншого незаконно арештованого - Раїма Айвазова наголошує – це лише початок. За її словами, влада РФ планує змусити людей мовчати усіма можливими способами.

Україна відзначає міжнародний день прав людини. ВІДЕО

Дванадцятий місяць, десяте число 1948 рік. ООН приймає Закальну декларацію прав людини. Перший універсальний міжнародний акт в якому прописані цивільні та політичні права людини. З цієї дати йде новітній відлік правозахисної діяльності у світі. Кожного року 10 грудня міжнародний день прав людини відзначають і в Україні.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

Правозахисники заявляють про приховування реальної хворих на Covid-19 у в’язницях. ВІДЕО

Невпинне зростання хворих, стрімке поширення інфекції. Карантинне зонування регіонів. Додаткові ліжка для пацієнтів. І при всьому цьому коронавірус ніби стороною обходить СІЗО та колонії. Звісно якщо дивитися тільки на офіційні цифри Міністерства охорони здоров’я та Мінюсту. По всій країні за їхніми даними в установах виконання покарань досі менше 300 випадків ковіду. При тому, що в системі працює більше 80-ти тисяч людей.

Напади на активістів не зменшуються через бездіяльність правоохоронців – Правозахисники. ВІДЕО

Дослідники УГСПЛ основну хвилю нападів на активістів  почали фіксувати впродовж 2017-2018 років. Зокрема тоді, найбільше таких ситуацій сталося у західних та південних регіонах країни.

Найрезонансним випадком стало замовне вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк. 31 липня 2018 року жінку облили сірчаної кислотою неподалік її будинку. 4 листопада активістка загинула у лікарні.