Вебінар: Патронатний вихователь - хто він? Про роль патронатного вихователя в системі забезпечення права дитини на сім'ю.

Патронатний вихователь - хто він? Про роль патронатного вихователя в системі забезпечення права дитини на сім'ю.

Як і свідчить назва, другий вебінар серії "Сімейний патронат: коротко про головне" буде присвячений особливостям професії патронатного вихователя, його ролі у житті дитини, її батьків, місцевої громади...

Учасники заходу "з перших вуст" дізнаються про те, що ж це означає - бути патронатним вихователем. Під час вебінару до нас приєднається Лариса Петрівна Кузнєцова - одна з семи першопроходців професії, яка, разом із чоловіком, вже прийняла у своїй оселі та забезпечила сімейним теплом і турботою більше 10 дітей, що тимчасово залишилися без піклування батьків. Лариса Петрівна поділиться своїм досвідом, розкаже про радощі й виклики професії, а також про те, що надихає й наснажує її у цій важливій діяльності.

Під час вебінару ми також коротко познайомимо учасників з іншими сім'ями патронатних вихователів. І звісно ж, учасники матимуть змогу поставити питання та отримати на них відповіді безпосередньо від Лариси Петрівни та команди Партнерства "Кожній дитині".

Зареєструватись на безкоштовний вебінар

Add new comment