усиновлення

Черги на усиновлення: чому вони існують в Україні? ВІДЕО

Чому охочі всиновити дитину, стоять в черзі, щоб це зробити, якщо в сиротинцях є діти? Дізнайтеся відповідь на це запитання зі статистикою та експертними коментарями. А також у сюжеті про нововведення, які пропонує Міністерство соціальної політики, аби  запобігати випадкам корупції при усиновленні в Україні.

Детальніше у сюжеті. 

«Те, що ці діти опинилися у нашій сім’ї – це справжнє диво»:історія одного усиновлення. ВІДЕО

Подружжя Костиленків розказали, як 10 років тому усиновили двох доньок. Дізнайтеся і Ви унікальну історію усиновлення з сюжету, а також скільки діток було усиновлено в Україні в 2018 році.

Детальніше у сюжеті. 

В Україні забрати дитину з інтернату та усиновити стало ще тяжче. ВІДЕО

Історію одного усиновлення розповіла Ольга Бартиш зі Львова. Жінка одружена. Разом з чоловіком 15 років, мають двох синів. У сім’ї була давня мрія – ще й усиновити дитя. Втім, коли наважилися на цей крок, коли бажання, здавалося б, от-от мало втілитися у життя, на заваді стала судова реформа! Експерти кажуть, - затягування справ, які стосуються усиновлення, було завжди. Втім, з початком судової реформи, проблема ще більше загострилася.

Подробиці у сюжеті

Всиновлення в Україні стало престижним. Чому? ВІДЕО

Складно повірити, але ще якихось 10 років тому брати до своєї родини сироту, здавалося чимось стисливим. Так було колись, але не зараз. Тепер сміливо можна сказати – всиновити дитину – благородно і престижно! І така значна зміна ставлення людей до цієї проблеми – це заслуга Людмили Волинець. Подробиці у сюжеті. 

На Рівненщині – найвищий показник в Україні з охоплення сиріт сімейними формами виховання

На сьогодні на Рівненщині майже 96 відсотків сиріт та позбавлених батьківського піклування виховують у сім’ях. Це найвищий показник в Україні. Також в області сприяють тому, щоб осиротілі братики та сестрички, зрештою, потрапляли в одну сім’ю. Так, нещодавно на Рівненщині створили вже тридцятий дитячий будинок сімейного типу. Тут виховуватимуть 8 дітей. Семеро з них – братики і сестрички з двох родин. Тож тепер вони не розкидані по різних закладах, як буває зазвичай у таких ситуаціях, а живуть усі разом у гарних умовах.
 

Усім громадянам України буде забезпечено рівні права на одноразову оплачувану відпустку у зв’язку з усиновленням дитини

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування”. Його мета - забезпечити усім громадянам України, які усиновлюють дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, рівні права на одноразову оплачувану відпустку у зв’язку з усиновленням дитини.

У базі дітей-сиріт ВГО "Магнолії" поповнення! 39 нових анкет дітей з Чернігівської області

У базі дітей-сиріт ВГО "Магнолії" поповнення! 39 нових анкет дітей з Чернігівської області.
 
Можливо, саме Ви зробите когось із цих дітей щасливими і подаруєте їм таке необхідне родинне тепло.
 
Зверніть увагу, що деякі з дітей вже знаходяться у прийомних сім'ях чи дитячих будинках сімейного типу. Тож їх можна тільки всиновити.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Рівень усиновлення в Україні впав удвічі з 2012 року, — Касьянова

У 2012 році в Україні усиновлювали 2500 — 2800 дітей на рік, зараз — близько 1300, — розповідає голова правління «Української мережі за права дитини»
 
Дар’я Касьянова, голова правління «Української мережі за права дитини», розповідає про усиновлення в Україні та збільшення кількості дітей в інтернатах.
 
Дар’я Касьянова: За последние два с половиной года количество детей в интернатных учреждениях увеличилось, хотя у многих из них есть родители. Это не новое исследование для Украины.

30 вересня - День усиновлення в Україні

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначається День усиновлення. З кожним роком збільшується кількість українців, які хочуть усиновити дитину та зменшується кількість дітей-сиріт. Радіємо, що зараз більшість дітей-сиріт живе і виховується в сім’ях. Вдячні всім, хто причетний до благородної справи усиновлення, захисту та вихованню дітей-сиріт. Нехай ваша праця буде достойно оцінена суспільством, а вихованці радують своєю любов'ю.

У Рівненській області зник безвісти 15-річний Олексій Костюкевич

У Рівненській області зник 16-річний Олексій Костюкевич.
 
9 вересня 2016 року хлопець пішов з центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Олександрія Рівненського району) та досі не повернувся.