Як попередити втечу дитину з дому?
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/6.mp4_snapshot_00.44.202.jpg?itok=ndh3EEEa)
Як попередити втечу дитину з дому?
Ловіть наступну #порадипсихолога від Служби розшуку дітей
«Налагоджуйте стосунки між дорослими в сім’ї!»
Це дуже важливо, щоб батьки «дивились в одну сторону» у моментах виховання. Майте спільну виховну стратегію, спільне бачення виховного процесу. Адже іноді в сім’ї, хтось з дорослих щось дозволяє, інший забороняє, як тоді поводитись дитині? Де шукати орієнтири? На що спиратися? Певно, що на себе, або на думку друзів, або на ідеї людей в інтернеті. У кожному з цих випадків - це не найкраща ідея, не найкращий вихід. С саме ваші виховні впливи є найважливішими, є найціннішими, найкориснішими для дитини. І щоб вони такими і були– це має бути узгоджено між двома батьками, тому створюйте спільну стратегію і спільно ж дотримуйтесь її!
Аби дізнатися наступні поради слідкуйте за нашими соцмережами!
#безпечнийдімкожнійдитині #службарозшукудітей
Додай свій коментар