Українським жінкам, які бачать себе у політиці, не просто туди прорватися – правозахисниці. ВІДЕО
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/uzhf.jpg?itok=6z5cco0b)
27.08.2018
Активістки шоковані статистикою – зараз наша держава на ганебному 145 місці серед 193 країн світу. Такі показники участі жінок в національних парламентах. В той час, коли навіть в мусульманських країнах 17 відсотків депутатських крісел обіймають жінки, то у нас і того менше – українських депутаток всього 12 відсотків.
Більше у сюжеті.
Додай свій коментар