У Донецькій області відбудеться тренінг з підвищення професійної компетентності працівників поліції

12 квітня 2017 року на базі СОЦСР «Смарагдове місто» (Донецька область, Лиманський район, с-ще Соснове, вул. Лісна, 1а) відбудеться тренінг з підвищення професійної компетентності працівників поліції «Превенція самовільних залишень місця проживання/спеціальних установ для дітей та профілактика правопорушень серед дітей»

Тренінг проводиться у рамках Проекту «Безпека дітей - спільна відповідальність» , що здійснює ВГО «Магнолія» за підтримки Програмної ініціативи Права людини та правосуддя Міжнародного фонду «Відродження».

Проект направлений на формування сталих зв’язків поліції Донецької області з громадськістю та місцевою владою та підвищення професійної компетенції працівників поліції задля попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності, трудової та сексуальної експлуатації дітей та втягування дітей у злочинну діяльність у Лиманському районі Донецької області.

Учасники тренінгу дізнаються про:

  • витоки і передумови девіантної поведінки підлітків. Мотиви самовільного залишення місця проживання/спеціальних установ для дітей, як частина айсбергу проблем дитини.
  • партнерство з громадою: модель Community Policing, її філософія та необхідність використання для профілактики девіантної поведінки підлітків
  • проведення спільних першочергових розшукових заходів із встановлення можливого місця перебування дитини, що самовільно залишила місце проживання/спеціальну установу для дітей 
  • взаємодію із органами і службами у справах дітей при здійсненні профілактичних заходів працівниками поліції
  • особливості планування і проведення профілактичних заходів із попередження самовільного залишення місця проживання/спеціальної установи, вчинення правопорушень для дітей з сімей ВПО, проживаючих у  «сірій зоні»
  • ​складання планів проведення працівниками поліції превентивних заходів

MAGNOLIA.ORG.UA

 

Додай свій коментар