Порятунок дитини від насилля. ВІДЕО

Раптове зникнення підлітка - завжди тривожна звістка. Та коли таке стається не вперше, та ще й із дитиною, яка має дуже серйозні проблеми зі здоров`ям завжди виникає підозра, що мова йде про насилля.
 
На початку липня у Харкові зник пятнадцятирічний хлопець. Підліток через свою хворобу дуже мовчазний та легко піддається впливу сторонніх людей. Саме цим, як виявилося згодом і скористалася місцева жителька, яка заманила хлопця додому та шість днів примушувала його виконувати усю хатню роботу. У той час, як рідні хлопця уже вдруге за кілька останніх місяців, збившись із ніг повсюдно його розшукували.

На щастя, завдяки відгуку на нашу гарячу лінію 116 000, сестрі хлопця вдалося його розшукати і зараз він уже в безпеці. Після його історії про "роботу в бабусі" ми порадили рідним дитини написати заяву до поліції і тепер правоохоронці розслідують цей тривожний випадок. Та протидіяти таким випадкам і запобігати насиллю над дітьми може кожен із нас. Головне - негайно реагувати та писати заяви до поліції і служби у справах дітей.

Додай свій коментар