Дітям потрібні батьки! 19 нових анкет дітей-сиріт з Житомирської області з`явились на сайті ВГО «Магнолія»

Кожна дитина має право на сім`ю і родинне тепло. На жаль, є діти, які позбавлені батьківської любові. Але ми віримо, що найближчим часом ці діти знайдуть турботливих, люблячих батьків!
 
19 нових анкет хлопчиків і дівчат з Житомирської області з`явились у базі дітей-сиріт ВГО «Магнолія».
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)

 
За додатковою інформацією про хлопчиків і дівчаток, яким потрібна родина, кандидати на усиновлення, опіку та майбутні прийомні батьки і батьки-вихователі можуть звертатися до служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації (0412) 47-10-97.
 
MAGNOLIA.ORG

Коментарі

Я живу у Виликой Кардашинкі .Голопристанський районі .Херсонськой області. У мене є сім'я ,вона состоіт з 3 членов :донька ,чоловік і я .З 2014г зібрала документи на опіку дитини результат по документам положительний. А кажуть що нема,дитей от дня народженя до 3 років. Кажуть шукати самим . Я нашла таких щиток,як поступить дальше,кому обротиться не знаю ,т,к ,ци дити находяця не в нашой области.Поможить нам счоловиком взять на опику дитей и подскажить до для цого нада…

Додай свій коментар