жорстокість

Дитяча жорстокість народжується у сім`ї – експерти. ВІДЕО

Жорстокість та агресія в Україні молодшає. Нещодавно суспільство сколихнули одразу дві історії: з Київщини та Чернігова. Після цих кричущих випадків експерти вкотре заговорили про те, що жорстокість, йде з сім`ї, де діти бачать подібну поведінку у батьків. Підлітки автоматично копіюють звички дорослих. 

Дитяча жорстокість: як захистити дитину від знущань однолітків

Прояви знущання над дитиною
 
Майже кожен третій підліток, який утікає з дому, залишає рідних через небажання і страх ходити до школи, - про це свідчить досвід Служби розшуку дітей «Магнолії-ТВ».
 
Здебільшого причина у тому,  що дитина потерпає у навчальному закладі від психологічного насильства – зі сторони інших дітей. Підлітки соромляться зізнаватися про такі речі батькам і коли ситуація заходить уже надто далеко, часто вирішують, що єдиний вихід – це втеча з дому.
 

Блог психолога: чому підлітки бувають жорстокими?

Схильність до агресії традиційно вважається потужним двигуном розвитку людства. Тому що тісно пов'язана з інстинктом виживання, є засобом його реалізації.
Діти у їхньому зростанні - онтогенезі - повторюють шлях усього людства - філогенез.
З огляду на це, агресивне прокладання собі дороги в доросле життя можна вважати нормою і навіть запорукою майбутнього успіху.