захист прав

Як зробити інтернет безпечним для дитини?

Дітям буває складно зрозуміти, що інтернет – це така ж реальність, як і світ навколо. Тут є маса загроз як для особистості дитини, так і для його комп’ютера. Тут можуть обдурити, обікрасти, нашкодити, змусити зробити щось погане. Уберегти дитину від цих загроз – завдання батьків. EtCetera розповість, як можна виконати це завдання.

Ваша дитина повинна не замислюючись чітко відповідати на ці 16 питань!

Безпека дітей – одне з головних питань, які турбують будь-якого батька.

Якщо ви хочете бути впевнені, що ваше чадо не потрапить ні в яку небезпечну ситуацію, вам слід заздалегідь навчити дитину правилам поведінки.

Задайте йому наступні питання. Не виключено, що відповіді дитини стануть для вас несподіванкою.

1. Що робити, якщо батьків немає вдома, а хтось намагається відкрити двері?

2. Візьмеш ти цукерку у незнайомої жінки?

3. Що робити, якщо з розетки пішов дим, а нікого з дорослих немає вдома?

Як виявити жертву цькування у школі. Алгоритм для батьків

Часто, коли наводяться приклади булінгу, до уваги беруться найжорстокіші його прояви – побої. І у багатьох складається враження, що виявити жертву досить просто – достатньо помітити синяк у дитини. Але. Фізичне насилля – це лише один із проявів булінгу. Слово б’є не менше за кулак. Тим більше у підлітковому віці. І навіть те, що дитина одного разу прийшла додому із синцем, ще не говорить, що вона – жертва цькування у школі. Саме тому кожен з батьків має розуміти, як знущання проявляються на поведінці дитини.

Вже понад 111 тис. переселенців звернулися за допомогою до правозахисників. ВІДЕО

Ілюзія турботи замість реальних дій. Експерти заявляють, що зараз приблизно так можна охарактеризувати ставлення Уряду до переселенців в Україні. Громадські активісти вирішили не чекати змін, а взяти ініціативу «до своїх рук». Вони прийшли під Кабінет Міністрів з вимогою нарешті почути переселенців та нарешті зустрітися з представниками авторитетних організацій, які опікуються правами переселенців. Представники громадських організацій звітують, - більше 111 тисяч переселенців звернулися до них за юридичною консультацією і, власне, її отримали. Подробиці у сюжеті.