втеча

Зникла дитина – що робити? Гайд для батьків, які живуть в Україні чи за кордоном

Після повномасштабного вторгнення кількість зникнень дітей зросла у декілька разів. Якщо у 2021 році до Служби розшуку дітей Всеукраїнської громадської організації «Магнолія» в середньому звертались батьки 300 дітей, то у квітні 2022 року заявок було понад 1000. За даними Національної поліції України, з 24 лютого 2022 року по 20 травня 2024 року було знайдено 27 013 дітей, а досі зниклими вважають 2 018 дівчаток та хлопчиків.
 

Онлайн-зустріч щодо українських дітей, які були викрадені та осиротілі з початку повномасштабного вторгнення

Ми зосередились на болючій і актуальній темі українських дітей, які були викрадені та осиротілі з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

Посилання на запис зустрічі -

Як попередити втечу дитину з дому? Поради психолога 4

У нас вже готова наступна порада у рубриці #порадипсихолога

«Дбайте про своє психологічне благополуччя, будьте уважними до себе!»

Так, ми не помились! Дійсно варто звернути увагу на свій психологічний стан. Адже часто проблеми дітей і підлітків є віддзеркаленням проблем дорослих, які їх оточують.

Як попередити втечу дитину з дому? Порада 3

Як попередити втечу дитину з дому?

 

Якщо ви бачите цей пост, то значить час для #порадипсихолога

«Проявляйте щирий інтерес до особистості дитини»

Згадайте, коли останній раз ви говорили зі своєю дитиною про його інтереси? Часто всі наші розмови з дітьми, особливо з підлітками, зводяться до кількох тем: прибирання, оцінки і може ще якісь матеріальні моменти.

Але це все не про якісні розмови з дітьми! Їм важливо щось інше. З дитиною важливо говорити про почуття, про переживання, про світ, про те як все влаштовано, про те що їх турбує.

Як попередити втечу дитину з дому? Порада 2

Ловіть наступну #порадипсихолога від Служби розшуку дітей

«Проявляйте повагу до особистості дитини до її особистого простору до її речей».

Часто ми не помічаємо як наші діти дорослішають, і те, що було нормально в поведінці з малою дитиною, абсолютно не прийнятно в поведінці з підлітком.

Причина втечі дитини з дому - булінг. ВІДЕО

Цькування однолітків – публічні приниження, насмішки і навіть фізичні побиття. Такий психологічний тиск може спричинити до багатьох негативних наслідків. Один із них – втеча дитини з дому. Як цьому запобігти? І що робити, коли це вже сталося? Поради батькам у відео.

Проект реалізується за підтримки Посольство Німеччини в Києві. 

Детальніше у сюжеті.