вго магнолія

ВГО "Магнолія" приєдналась до Міжнародної Федерації Missing Children Europe!

По мірі інтеграції України в Європейське співтовариство та ведення безвізового режиму з ЄС, зростають ризики зникнення українських дітей в Європі, і тому для нашої організації було дуже важливо налагодити співпрацю з нашими європейськими колегами по розшуку дітей.
 

Ділимось результатами Проекту "Безпека дітей - спільна відповідальність"

З почтаку 2017 року завдяки підтримці МФ "Відродження" ВГО "Магнолія" реалізувала проект  "Безпека дітей -спільна відповідальність", мета якого: формування сталих зв’язків поліції Донецької області з громадськістю та місцевою владою та підвищення професійної компетенції працівників поліції задля попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності, трудової та сексуальної експлуатації дітей та втягування дітей у злочинну діяльність у Лиманському районі Донецької області. Наразі Проект добіг кінця і ми раді поділитись його результатами:
 

Щиро вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

«Усі ми родом з дитинства»… Щиро вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей! Віримо, спільними зусиллями зможемо посприяти, щоб у кожного було щасливе дитинство.

Дякуємо усім, хто долучається до добрих справ!
 
MAGNOLIA.ORG.UA

Команда ВГО "Магнолія" взяла участь у тренінгу «Гендерно-орієнтоване насильство».

Пізнаємо, аби Вам допомагати. Команда ВГО "Магнолія" взяла участь у тренінгу «Гендерно-орієнтоване насильство».
 
Обговорили з експертом проблеми, з якими стикаються жінки-переселенки, зокрема щодо протидії насильства. Вже незабаром будемо надавати консультації на гарячій лінії, присвяченій цій темі для тих, хто потрапив в подібні ситуації. Слідкуйте за новинами.
 

ВГО "Магнолія" стала співзасновником коаліції "Проти катувань" в Україні. ВІДЕО

Проблема катувань кричуща, з нею потрібно боротися. Важливо не лише проводити моніторинги, але і ефективно захищати права людей та карати винних. Саме для цього дванадцять ведучих правозахисних організацій створили коаліцію «Проти катувань». Їх об’єднала спільна мета – побороти таке ганебне явище, як катування в Україні.  

У базі дітей-сиріт ВГО "Магнолії" поповнення! 39 нових анкет дітей з Чернігівської області

У базі дітей-сиріт ВГО "Магнолії" поповнення! 39 нових анкет дітей з Чернігівської області.
 
Можливо, саме Ви зробите когось із цих дітей щасливими і подаруєте їм таке необхідне родинне тепло.
 
Зверніть увагу, що деякі з дітей вже знаходяться у прийомних сім'ях чи дитячих будинках сімейного типу. Тож їх можна тільки всиновити.
 
Отримати консультацію щодо процедури влаштування дітей у сімейні форми виховання можна за телефоном нашої гарячої лінії «Дитину в родину»  0 800 50 40 42 (дзвінки безкоштовні)
 

Батькам, які тримали трирічного сина мало не у вольєрі, повернули дитину. ВІДЕО

Історія маленького Давида з Києва не може лишити байдужим. Трирічного хлопчика власні батьки забарикадували у кімнаті. За словами правоохоронців, дорослі з квартири влаштували наркопритон. У них було вилучено пристрої для куріння марихуани та бойові патрони. На такий кричущий випадок порушення прав дитини оперативно відгукнулася всеукраїнська громадська організація «Магнолія». Тепер вона опікуватиметься долею хлопчика до того моменту, поки він не опиниться у цілковитій безпеці.  

Проект ВГО «Магнолія» і Посольства Німеччини проти насилля дав свої результати. ВІДЕО

Насилля – це страшна хвороба нашого суспільства. Від неї потерпають як дорослі, так і діти. Утім, якщо дорослі можуть самі себе захистити, то малеча опиняється у пасті цього ганебного явища. З насильством над дітьми борються у Всеукраїнській громадській організації «Магнолія». Під свій захист фахівці взяли 70 дітей з різних куточків України. Серед них є зовсім малі, віком навіть 7 рочків. Дехто з них по кілька разів тікав з дому і у «Службі розшуку дітей» перебував на обліку як регулярний втікач. Саме тому і стало зрозуміло, що ці діти тікають від насильства. 

Підсумки проекту ВГО «Магнолія» «Боротьба з випадками насильства щодо дітей в Україні» презентовані у Посольстві Німеччини в Києві

Пів року команда ВГО «Магнолія» за підтримки уряду Німеччини боролася з насильством по відношенню до дітей шляхом реалізації нового механізму, який ми розробили під час проекту. 

Вчора ми мали можливість поділитись своїм досвідом з колегами і громадськістю. 27 жовтня у Посольстві Німеччині в Києві відбувся прийом, на якому представники громадських організацій презентували свої проекти та ділились успіхами.

Поповнення у базі дітей-сиріт ВГО “Магнолія» - 4 нові анкети дітей з Рівненської області

«Мама», «тато» – ці слова більшість малюків кажуть своїм батькам щодня. Але є і такі діти, для котрих назвати когось мамою стає мрією, адже кожній дитині потрібна любляча родина!
 
Дітки з Рівненської області шукають батьків! У нашій базі з’явились анкети братів – Валентина (15 років) і Дениса (два роки), а також їх сестрички Лілі (вісім років). Можливо, саме Ви зможете дати батьківську любов цим дітям.
 
П’ятирічний Богданчик з Рівненської області дуже чекає на нову сім’ю.