насильство щодо дітей

Булінг в школі: що це таке і як з ним боротися

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах. Факти ICTV докладніше дізналися про його причини і те, як з цим боротися.
 
Чому починається булінг?
 
Випадки насильства серед учнів завжди були частиною школи, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони. Серед же дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти та бойкот.
 

У Раді хочуть посилити кримінальну відповідальність за злочини проти дітей

У Верховній Раді України мають намір посилити кримінальну відповідальність за злочини проти дітей.
 
Відповідний проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту прав і свобод дітей» зареєстровано під №7020.
 
Один із авторів законопроекту, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Антонищак заявив, що потреба в його розробці пов’язана з погіршенням криміногенної ситуації в Україні, потребою у підвищенні захисту дітей, а також у зв’язку з необхідністю удосконалення низки норм Кримінального кодексу України.
 

Підсумки проекту ВГО «Магнолія» «Боротьба з випадками насильства щодо дітей в Україні» презентовані у Посольстві Німеччини в Києві

Пів року команда ВГО «Магнолія» за підтримки уряду Німеччини боролася з насильством по відношенню до дітей шляхом реалізації нового механізму, який ми розробили під час проекту. 

Вчора ми мали можливість поділитись своїм досвідом з колегами і громадськістю. 27 жовтня у Посольстві Німеччині в Києві відбувся прийом, на якому представники громадських організацій презентували свої проекти та ділились успіхами.

Підсумки проекту «Боротьба з випадками насильства щодо дітей в Україні»

Пів року команда ВГО «Магнолія» за підтримки уряду Німеччини боролася з таким ганебним явищем як насильство по відношенню до дітей. І от прийшов час підвести підсумки.

У співпраці з колегами зі «Служби розшуку дітей» ми дізнавалися про випадки повторних втеч дітей з місця проживання,  з᾽ясовували  причини цих втеч. По кожній дитині ми зверталися до місцевих служб у справах дітей та місцевої поліції, щоб вони перевірили факти наявності насильства щодо дитини, взяли ситуацію під контроль, а також зробили все, щоб убезпечити цих дітей.

Отже, маємо наступні результати: