насильство

На сході України жінки потерпають від сексуального та домашнього насильства збоку військових. ВІДЕО

Замість захисту - зґвалтування та домашнє насильство. Жінки на Донбасі у так званих сірих зонах з початком збройної агресії Росії проти України опинилися у серйозній небезпеці. І не лише від бойових дій, але й від самих військовослужбовців. Дослідниці з початку війни вздовж лінії зіткнення зафіксували вже кілька випадків зґвалтування та домагання збоку силовиків.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Жахіття домашнього насилля: жертв стало вдвічі більше. ВІДЕО

Їхали знімати квартирну пожежу. А натрапили на цілий триллер про ймовірне домашнє насильство. Київ. Вулиця Закревського. В одній із багатоповерхівок спалахнула квартира разом із її власницею. Сусіди впевнені – це чоловік таким способом вирішив позбутись своєї дружини. Такі жахіття одразу викликають питання – чому ж ніхто не скаржився у поліцію, чому ж сусіди чи навіть та ж сама жінка не писали заяви, не вимагали приборкати дебошира? Чому терпіли? Та як виявилось, правоохоронці таки не раз навідувались до родини, кажуть мешканці будинку. У чому ж проблема, дивіться далі у сюжеті.

В Україні зростає кількість випадків домашнього насильства. ВІДЕО

В Україні запустили освітній серіал з протидії домашньому насильству. В ньому взяли участь поліцейські, а також зірки української естради та кіно. Відомі обличчя, на думку авторів проекту, допоможуть привернути більшу увагу громадськості до проблеми. Адже, вона дуже актуальна. У поліції спостерігають систематичне зростання повідомлень про факти сімейних сварок і побоїв. Порівняно з 2019 роком, кількість таких викликів збільшилась на 40% і вже перевалила за 100 тисяч.

Насильство у сім’ї: українка втекла з РФ від чоловіка-садиста. ВІДЕО

Синці, знущання та насильство… Так згадує свої стосунки із чоловіком Наталія Серебрій. Дівчина родом із Запорізької області. Після 9-го класу поїхала здобувати освіту у Росії. Там познайомилась зі своїм майбутнім коханням…. Але на той момент навіть подумати не могла, що довірить своє життя справжньому садисту. А починалось все нібито ідеально – квіти, цукерки, залицяння, згодом цивільний шлюб, а в планах щасливе подружнє життя. Та через якийсь час її чоловіка ніби підмінили…

Більше у сюжеті.

Щороку Україна втрачає 208 мільйонів доларів через наслідки насильства щодо жінок. ВІДЕО

Понад 1 мільйон жінок на рік зазнають фізичного та сексуального насильства, із них лише близько 16 % звертаються до правоохоронців, ще 1 % йде за допомогою до медичних закладів. І це лише ті, які не бояться заявити про насильство щодо себе. Можна тільки здогадуватися у скількох ще так і не вистачає рішучості заявити на кривдника чи спробувати змінити своє становище.

Подробиці у сюжеті. 

Жертви домашнього насильства стануть більш захищені. ВІДЕО

Щороку жертвами насильства у сім'ях стають майже 100 тисяч жінок і дітей. Нарешті тему домашнього насильства не стали замовчувати. Це питання тепер вийшло на державний рівень. В Україні вступив у силу закон про запобігання та протидію домашньому насильству.

Подробиці у сюжеті

Як виявити жертву цькування у школі. Алгоритм для батьків

Часто, коли наводяться приклади булінгу, до уваги беруться найжорстокіші його прояви – побої. І у багатьох складається враження, що виявити жертву досить просто – достатньо помітити синяк у дитини. Але. Фізичне насилля – це лише один із проявів булінгу. Слово б’є не менше за кулак. Тим більше у підлітковому віці. І навіть те, що дитина одного разу прийшла додому із синцем, ще не говорить, що вона – жертва цькування у школі. Саме тому кожен з батьків має розуміти, як знущання проявляються на поведінці дитини.

У Верховній Раді прийняли закон про запобігання домашньому насильству. ВІДЕО

В боротьбі із домашньою агресією з’явилися позитивні зрушення. У Верховній Раді прийняли закон про запобігання домашньому насильству. За проголосував 241 депутат. Закон передбачає, що суд може заборонити тирану і його жертві проживати під одним дахом. Кривдника ж можна відправити на так зване перевиховання фахівцям.  

Як ми несвідомо привчаємо дітей терпіти насильство?

Про насильство, зазвичай, батьки із дітьми не говорять. Або вже після випадку, котрий може трапитися або ж чекають відповідного віку. Але разом з тим, щодня, мимоволі ми вносимо у життя дітей фрази, котрі таки можуть "зламати" їх психологічно, просто завдяки тому, що повторюються часто та систематично. Що ж саме ми робимо не так - читайте далі.
 
Ну це ж хлопці, вони всі такі!
 

Ділимось результатами проекту «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашнього та гендерно-орієнтованого насильства»

Яскравий та, водночас, дуже емоційний проект «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» завершився.
 

Ділимося однією з історій успіху (ім'я і вік героїні змінено у цілях безпеки).