київ

В житловому будинку Києва відкривають незаконний хостел. ВІДЕО

Будинок на Голосіївському проспекті опинився в епіцентрі скандалу. Конфлікт почався, коли на 11-ому поверсі 16-поверхового будинку з’явився хостел. Мешканці організували добове чергування біля під’їзду, щоб не пропускати незваних гостей до квартири. Почалися протистояння.

Детальніше у сюжеті.

У Києві мешканці будинку просять знести пандус для людей з інвалідністю. ВІДЕО

Людям з інвалідністю в Україні живеться вкрай не просто: звичайне пересування по місту іноді стає непростою задачкою. Закладів із нормально облаштованими зручностями можна перерахувати по пальцях, як от освітні установи, лікарні, або ж звичайні кафе. Наче, й цього було б достатньо, проте нерідко люди з інвалідністю стикаються із відвертою дискримінацією.

Детальніше у сюжеті.

Шприци під ногами: як кияни борються із наркозалежними у під’їздах. ВІДЕО

Люди із наркозалежністю…в народі – наркомани… Вони шукають можливості, як отримати бажану дозу, шукають місце, де реалізувати свою наркотичну забаганку… часом обирають для цього спальні райони міст з багатоповерхівками. Як от у Києві на вулиці Санаторній… Там наркозалежні облюбовали не тільки під’їзд, а ледь не кожен куток однієї із 16-поверхівок…

Правозахисники просять, аби київська влада надала ромам безпечне місце поселення. ВІДЕО

У Голосіївському районі на Лисій горі спалили ромський табір. Попіл – це єдине, що залишилося від їхніх наметів.

Більше у сюжеті.

Правозахисники вимагають скасувати е-декларації для антикорупціонерів. ВІДЕО

Активісти вимагають від влади терміново скасувати е-декларування для громадських антикорупційних активістів. Все тому, що згідно прийнятих у 2017 році законів, вони наразі мають це зробити до 1 квітня. Опісля за неподачу декларації чи суттєві помилки у ній наступає кримінальна відповідальність. Цю дату правозахисники вже встигли охрестити відкриттям сезону полювання на активістів.

Подробиці у сюжеті. 

У Києві небайдужий чоловік повідомив про зниклого хлопчика. ВІДЕО

Ледь не щодня підлітки тікають із власної оселі. Батьки ж у паніці метушаться по місту, не знаючи, що робити і як діяти. Для дорослих зникнення малечі – це шок. Гаряча лінія служби розшуку дітей Магнолії ТВ працює по всій Україні. На цей раз оператори call центру отримали повідомлення від правоохоронців. За інформацією поліцейських, Янош Бахіров навчається на другому курсі в одному із київських інститутів, а його родина проживає в Запоріжжі. 17 січня цього року хлопець пішов із гуртожитку та не повернувся – зник безвісті. Про самі обставини зникнення майже нічого не було відомо.

У Лук’янівському СІЗО підозрювані сидять у камерах з вибитими шибками. ВІДЕО

Слідчий ізолятор – тут людина очікує на вирішення судом своєї долі, а часто залишається у його стінах і опісля, доки її не переведуть до місця позбавлення волі, де вона, власне, і відбуватиме покарання. Інколи цей термін складає лише кілька днів, та частіше підозрювані затримуються тут на роки. І неодноразово щодо умов утримання обвинувачуваних виникали резонансні скандали та навіть обурення міжнародних спільнот. 

Подробиці у сюжеті. 

Кіднепінг поруч: Про що слід знати батькам після викрадення дитини у Києві

Найперше, що потрібно запам'ятати батькам – на жаль, в нинішніх реаліях ні на секунду не можна спускати очей з дитини. Особливо, на вулиці.
 

Стала відома доля дитини, яку на дев’ять днів зачинили у квартирі. ВІДЕО

Трирічна дівчинка, яку мати на дев’ять днів залишила зачиненою у квартирі, дивом, але вижила. Деякий час вона провела у реанімації дитячої лікарні міста Києва. Нарешті дитину виписали. Відтепер у неї нове життя. Вона вже у патронатній сім`ї. 

У одній з квартир Києва дитина жила мало не у вольєрі. ВІДЕО

Власні батько з матір’ю відгородили від себе трирічного Давида майже півтораметровою стіною. Її змостили із старої шафи та зламаних речей. Наразі Давида забрали до лікарні. Там його обстежать, нагодують та протримають у себе близько тижня. За цей час медики разом із правоохоронцями планують звернутися до соціальних служб, які мають вирішити подальшу долю хлопчика.