донецька область

У Донецькій області шукають патронатні родини

Патронатна родина є альтернативою дитячому будинку та інтернатам.
 
До патронатної родини може потрапити дитина, батьки якої потрапили у складні життєві обставини, аби дати батькам час вирішити проблемне питання не позбавляючи їх батьківських прав.
 
Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя встановлюється органом опіки та піклування. Загальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати шість місяців.
 

На Донеччині поліцейські знущалися з людей, аби вибити зізнання. ВІДЕО

На Донеччині затримали трьох поліцейських. Їх підозрюють у катуванні людей. За інформацією прокуратури, три дільничних офіцери Покровського відділу поліції у Донецькій області били затриманих і вимагали зізнатися у злочинах. А все для того, щоб покращити показники своєї роботи. Наркозалежним правоохоронці давали наркотики, а згодом самі ж їх… затримували. Подробиці у сюжеті. 

Ув’язнених на непідконтрольних територіях заганяють у трудове рабство. ВІДЕО

Таку інформацію оприлюднила у своєму звіті «Східна правозахисна група». За її даними, людям у виправних колоніях майже нічого не платять. Весь же основний прибуток іде на фінансування, так званих ЛДНР. Правозахисники кажуть – на волю навіть не випускають людей, термін ув’язнення яких вийшов. Їх продовжують тримати у колоніях і змушують працювати далі.

Поліція Донеччини закликає зупинити насилля.ВІДЕО

Дуже мало людей готові говорити про захист дітей:

1) це дуже болюча тема, особливо коли вона стосується сексуального насильства,
2) простіше відвернутися і вважати, що "мене це не стосується".

Пропоную подивитись це коротке відео. Сподіваюсь, воно змусить вас замислитись над тим, який внесок у безпеку дітей може робити кожен з нас.

На Донеччині затримали серійних педофілів. ВІДЕО

Тільки на Донеччині, і тільки за останній місяць цього року зґвалтували кількох дітей. У Бахмутському районі 24-річний батько рік насилував свою доньку. У Маріуполі над 11 дитиною надругався тричі судимий за такі злочини чоловік. Він зґвалтував дитину, отримав покарання, відсидів, вийшов на свободу і знову взявся за своє. У Національній поліції заявили, що знають, як в Україні «по новому» можна боротися з педофілами. Голова відомства у Донецькій області запропонував створити базу з даними таких зловмисників. Подробиці у сюжеті. 

У Бахмутці на Донеччині люди 10 місяців живуть без світла. ВІДЕО

Правозахисники Харківської правозахисної групи ось уже три роки, відвідують міста і селища так званої сірої зони. Однак кажуть у ці два населені пункти не могли потрапити дуже довго. Їх не пускали військові, казали, що дуже небезпечно. І це не дивно. Ситуація Бахмутці і Жованці чи не найгірша по всій лінії розмежування.

У Донецькій області відбудеться тренінг з підвищення професійної компетентності працівників поліції

12 квітня 2017 року на базі СОЦСР «Смарагдове місто» (Донецька область, Лиманський район, с-ще Соснове, вул. Лісна, 1а) відбудеться тренінг з підвищення професійної компетентності працівників поліції «Превенція самовільних залишень місця проживання/спеціальних установ для дітей та профілактика правопорушень серед дітей»

Тренінг проводиться у рамках Проекту «Безпека дітей - спільна відповідальність» , що здійснює ВГО «Магнолія» за підтримки Програмної ініціативи Права людини та правосуддя Міжнародного фонду «Відродження».

У Донецькій області відбулась перша установча нарада Платформи «Безпека дітей - спільна відповідальність»

8 лютого 2017 року на базі СОЦСР «Смарагдове місто» (Донецька область, Лиманський район) відбулась перша нарада Платформи «Безпека дітей - спільна відповідальність».

Представники поліції, влади та місцевої громади створили Платформу по взаємодії задля попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності, трудової та сексуальної експлуатації дітей та втягування дітей у злочинну діяльність у Донецькій області.

П’ятьох дітей бойовики обіцяють звільнити з полону ще до Нового року. ВІДЕО

Із моменту затримання – початку вересня цього року, й до нині - діти перебувають у полоні бойовиків. В Україні для визволення хлопців намагалися зробити все можливе. Досі безрезультатно. Втім, світло в кінці тунелю пролилося останніми днями. На своїй сторінці у Фейсбук представниця України у гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах ‎Ірина Геращенко повідомила – дітей можуть відпустити вже до Нового року.

У Донецькій області шукають безвісти зниклого 15-річного Ваню Самохіна

У Донецькій області зник 15-річний Ваня Самохін.
 
Надвечір 30 серпня 2016 року хлопчик без дозволу пішов з Часовоярської школи-інтернату та більше його ніхто не бачив.
 
Прикмети дитини: виглядає на 12 років, 150-155 см на зріст, худорлявої статури, овальне обличчя вкрите веснянками, приплющений ніс, середні губи, темні очі.
Одяг: сірі шорти та мокасини.