патронат

Бути патронатним вихователем – не робота, а життя, - Наталя Базильчук. ІНТЕРВ'Ю

Коли пані Наталя стала патронатною мамою, про сімейний патронат в Україні майже ніхто не чув. Тепер, 5 років по тому, коли сімейний патронат вже рік впроваджується на рівні держави, одна з перших патронатних мам в Україні ділиться свої досвідом. З якими труднощами довелося зіштовхнутися особисто і головне, заради кого вона досі займається цією не просто роботою, а благородною справою - дивіться у інтерв’ю з Олександром Васильєвим.

Кожна дитина має виховуватися у сім’ї, - Володимир Гройсман. ВІДЕО

Вже 150 українських міст, містечок та сіл приєдналися до всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей». Які результати показали громади нашої держави – дивіться у сюжеті.

Сюзанна Драгборг: Ми дуже задоволені як розвивається патронат в Україні. ІНТЕРВ'Ю

Про патронатний досвід Швеції та чому саме Дитячій Фонд Childhood підтримує його в Україні, розповість спеціальний  гість програми – регіональний програмний менеджер Всесвітнього Дитячого Фонду “Childhood” – Сюзанна Драгборг.  

У Смілі патронатна родина взяла на виховання п’ятирічну дівчинку. ВІДЕО

Раніше п’ятирічна Вероніка б потрапила в інтернат. І навіть страшно уявляти, як би там склалася доля цієї дитини. Але тепер діють нові правила. Тож, за малечею доглядають патронатні вихователі…

Подивитись, як у тимчасовій родині живе дівчинка, завітали засновники патронату в Україні - представниці Благодійної організації «Партнерство Кожній дитині» Зінаїда Кияниця і Лариса Стрига, а також експертка Всесвітнього Фонду «Childhood» - Сюзанна Дракборг. Без цих людей патронату у нашій державі могло і не бути. Дітей і надалі віддавали б у старі радянські інтернати.

В Україні з’явиться близько 100 патронатних родин до кінця року. ВІДЕО

Відеосюжет присвячено українським патронатним сім'ям, які роблять все, щоб діти не знали і не бачили страшного інтернатного життя...

Як отримати таку благородну роботу - можна дізнатись за номером "гарячої лінії" 0-800-50-40-42 (безкоштовно, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00).

Більше у сюжеті.

Хочеш стати патронатним вихователем? Працює гаряча лінія ВГО «Магнолія». ВІДЕО

Результати роботи "гарячої лінії" з питань сімейного патронату. За рік на гарячу лінію ВГО «Магнолія» подзвонили 560 охочих стати патронатними вихователями. З них 183 консультанти "гарячої лінії" з питань патронату перенаправили на навчання до місцевих центрів соціальних служб. Статистика дзвінків показує, що люди хочуть навчатися, допомагати дітям, які залишились без нагляду батьків і отримувати гідну платню.

Дізнатись як стати патронатним вихователем, можна зателефонувавши за безкоштовним номером 0-800-50-40-42 (пн - пт з 10:00 до 18:00)

Більше у сюжеті.

Результати роботи "гарячої лінії" з питань сімейного патронату. ІНФОГРАФІКА

32 додзвонювачі на нашу "гарячу лінію" вже зробили перші кроки, аби отримати посаду патронатного вихователя. Що саме, а також всі інші деталі про сімейний патронат, можете дізнатися і Ви за безкоштовним номером 0-800-50-40-42. Доки ж ділимося результатами роботи нашої гарячої лінії за перші три місяці 2018...

На Київщині провели навчання для тренерів з підготовки патронатних вихователів. ВІДЕО

Вже понад 150 дітям допомогли патронатні родини. Це означає, що більше 150 дітей не потрапили в інтернат і на досягнутом зупинятись ніхто не збирається.

Дізнатися про те, що таке патронат, можна за номером "гарячої лінії" 0-800-50-40-42 (безкоштовно, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 18.00).

Більше у сюжеті.

Лариса Стрига: про розвиток патронату над дитиною в Україні. ІНТЕРВ'Ю

Патронатне виховання в українських реаліях. Що вже вдалося реалізувати і з якими труднощами довелося зіштовхнутися. Про впровадження цієї нової форми сімейного виховання розповідає в інтерв'ю - менеджер проектів МБО «Партнерство кожній дитині» Лариса Стрига.

В Україні активно розвивається навчання патронатних вихователів. ВІДЕО

30 патронатних сімей вже створено. Втім набір та навчання охочих продовжується, бо ж до кінця року їхня кількість має бути 100. Як відбувається впровадження патронатного виховання в Україні - розказуємо у відео.

Хочете дізнатися детальніше? Дзвоніть за безкоштовним номером 0 800 50 40 42.

 

Подробиці у сюжеті.