чпінфо

Зґвалтував дитину у шкільному туалеті! Збоченця судили.

Зґвалтував дитину у шкільному туалеті! Збоченця судили.
Киянин переодягнувся у жінку, проник до вбиральні школи та зґвалтував 8-річну школярку.
Його затримали, але після внесення застави він втік на Львівщину і там продовжив свої злочинні дії над дітьми. Зрештою злочинця затримали і зараз його засудили до 10 років ув‘язнення. 

Довічно засудженому роками забороняли спілкуватися з в’язнями. ВІДЕО

Навіть за привітання із сусідом довічно засудженого Івана Карпенка могли оштрафувати. Таке дискримінаційне правило у виправних установах діяло з 2003-го року. У 2015-му заборону контактувати з ув’язненими, які утримуються в інших камерах, скасували. Утім адміністрація продовжувала знущатися над довічником. Він роками намагався відшукати справедливості у національних судах, але марно. Зрештою, крапку у цій історії поставив Європейський суд з прав людини.

Детальніше у сюжеті.

Киянка віддала сина в інтернат, бо в садочках не хотіли приймати дитя з інвалідністю. ВІДЕО

Встигати виховувати двох дітей і водночас заробляти гроші, щоб забезпечити родину. Типова ситуація для багатьох українців і нічого надзвичайного у ній не має. Бо коли ти на роботі дітей можна віддати, скажімо, у садочок. Та, що робити, коли одному з хлопчиків ще у три роки поставили діагноз атиповий аутизм і в садочку відмовляються виховувати дитину з інвалідністю. В Україні є лише один вихід віддати малого в інтернат і фактично розлучитись із ним. Але так бути звісно не повинно і в розвинених країнах вже давно знайшли адекватну альтернативу.

Детальніше у сюжеті.

Україна відзначає міжнародний день прав людини. ВІДЕО

Дванадцятий місяць, десяте число 1948 рік. ООН приймає Закальну декларацію прав людини. Перший універсальний міжнародний акт в якому прописані цивільні та політичні права людини. З цієї дати йде новітній відлік правозахисної діяльності у світі. Кожного року 10 грудня міжнародний день прав людини відзначають і в Україні.

Детальніше у сюжеті.

ІСАР «Єднання» об’єднує: репортаж з Х Форуму розвитку громадянського суспільства. ВІДЕО

В Україні офіційно зареєстровано понад 90 тисяч громадських організацій, які роблять свій внесок у розвиток суспільства. Десять років поспіль для їхньої підтримки ІСАР «Єднання»  проводить Форум.  Чому це  знакова подія - дізнайтеся з сюжету.

Детальніше у сюжеті.

Діти в біді: не помічаємо чи не хочемо помічати?. ВІДЕО

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на вулиці в центрі столиці. Хлопчик з інтелектуальними порушеннями, який через панічний страх лікарів втік від мами з лікарні і наляканий блукав містом. Все це відбувалося на очах у десятків людей. Чому ніхто не звернув уваги дітей?  Всі ці історії – це лиш кілька прикладів того, коли суспільна байдужість може стати ціною життя дитини…

Детальніше у сюжеті.

Насильство та знущання: чому тисячі дітей вимушені жити в інтернатах. ВІДЕО

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізнавати щось нове… Але на жаль, ось таке сповнене світла й тепла життя бачить не кожна українська дитина. Особливо, коли дитина змушена жити в інтернаті. Часто діти змушені жити в страшних умовах, до цього додається ще більш жахливе явище як насильство. Інтернати це місця несвободи де в дітей немає особистого простору. Якщо вихованців ображають, вони навіть не мають кому поскаржитись…

Детальніше у сюжеті.

У Львові хлопчика знайшли біля п‘яної матері: дитину помістили у притулок. ВІДЕО

Львів. Вулиця Петлюри. Глуха ніч. Біля одного з будинків перехожі побачили дитину – хлопчика близько 4ох років. який сильно замерз. Поруч лежала мати. Вона була п’яна.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

Мін’юст дозволив ув’язненим користуватися телефоном за гроші. ВІДЕО

Сидіти в українських слідчих ізоляторах стане ще комфортніше, - обіцяють у Міністерстві юстиції. Щоправда,  це стосується лише тих ув’язнених, які мають гроші. Для таких порушників закону спочатку створили платні камери із телевізорами, холодильниками та капітальним ремонтом. А тепер вирішили дозволити платоспроможним в’язням ще й користуватися Інтернетом та спілкуватися по телефону. Такі послуги юристи називають дискримінацією за майновим станом.

Медична реформа в'язниць провалилася - Правозахисники. ВІДЕО

Як один з останніх прикладів згадують закриття наказом міністра юстиції урологічного відділення при Бучанській виправній колонії на Київщині. І тепер засуджені, які, варто нагадати, мають такі самі права на доступ до медичної допомоги як і вільні люди, фактично стають заручниками перебудови.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.