Діти в біді: не помічаємо чи не хочемо помічати?. ВІДЕО
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/ddt_1.jpg?itok=D4j-dnGl)
29.12.2021
Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на вулиці в центрі столиці. Хлопчик з інтелектуальними порушеннями, який через панічний страх лікарів втік від мами з лікарні і наляканий блукав містом. Все це відбувалося на очах у десятків людей. Чому ніхто не звернув уваги дітей? Всі ці історії – це лиш кілька прикладів того, коли суспільна байдужість може стати ціною життя дитини…
Детальніше у сюжеті.
Телеканал ЧП.INFO
Додай свій коментар