За булінг дітей ставитимуть на облік поліції. ВІДЕО
![](http://magnolia.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail_608x275/public/bulb.jpg?itok=dvAMZAzi)
02.10.2020
Дітей та школярів, які цькують інших контролюватимуть правоохоронці. Поліцейські щонайменше раз на місяць проводитимуть з такими дітьми профілактичні бесіди, навідуватимуться до них додому, або ж у школу, а також перевірятимуть умови проживання. Підставою ж буде копія вироку суду. Зніматимуть дітей з обліку, лише якщо за рік з моменту останнього інциденту на них більше не було скарг за булінг.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey
Детальніше у сюжеті.
Телеканал ЧП.INFO
Додай свій коментар