У першій декаді вересня розшукано 8 дітей!

У першій декаді вересня розшукано 8 дітей!

У перші дні вересня Служба розшуку дітей отримала 13 повідомлень про зникнення дітей. На щастя, майже третина підлітків, про яких йшлося в повідомленнях, повернулися додому ще до публікації інформації про їх розшук. 

Знайдено було 8 дітей, в тому числі ті діти, які зниклі ще влітку.

В Одеській області співробітникам поліції вдалося повернути додому Валерію Чкадуа, Світлану Висоцьку та Катю Іванову. У кожної з дівчат своя історія зникнення, але пояснють свій вчинок однаково - хотілося погуляти. 

У Луганській області співробітники поліції розшукали 8-річного Артура Савченка. Дитині раптово захотілося поїхати у Сєвєродонецьк, де жили разом з мамою раніше. Там, на міському ринку, де колись працювала мама, його і знайшли. Зараз Артур вже вдома.

У Миколаївській області після двох тижнів мандрів повернулася додому 14-річна Софія Заікіна. Дівчинка пішла з дому ще 21 серпня. Маючи образу на батьків, повертатися не збиралася. З нею кожного дня спілкувалися працівники відділу ювенальної превенції по телефону та у соціальних мережах, просили повернутися, подумати про наслідки, до яких може призвести її вчинок... Й, нарешті, дівчинка "почула" вмовляння - зателефонувала мамі й назвала адресу, де буде її чекати. 

У Запорізькій області був розшуканий 15-річний Кирило Гремякін. Хлопець втік з приймального відділення лікарні у Запоріжжі 31 серпня та вже за кілька днів був знайдений поліцейськими на одній з вулиць міста. Кирила доправили на подальше лікування у медичний заклад. Дуже тішить, що за ті кілька днів, поки шукали хлопця, з ним нічого жахливого не сталося, адже стан здоров'я Кирила міг значно погіршитися без кваліфікованого догляду. 

У Львові знайшли знайшли 14-річного Павла Свирида, вихованця одного з реабілітаційних центрів Львівської області. Як пояснив хлопчик працівникам поліїї, йому дуже хотилося трохи розважитись, перш ніж приступити до занять у школі. 

12-річного Василя Соботюка, який з 21 на 22 серпня 2016 року хлопчик без дозволу пішов з санаторно-оздоровчого комплексу "Сигнал", розташованого у с. Олександрія Рівненського району, працівники поліції знайшли аж у Новоград-Волинському Житомирської області. Хлопчик дуже хотів розшукати свою маму, яка позбавлена батьківських прав. Василь приїхав до колишніх маминих знайомих, у них і жив декілька днів, допомагав по господарству. Працівники поліції відвезли хлопчика назад, у притулок.

Щиро дякуємо за вашу активність у розповсюдженні інформації про зниклих дітей та за ваші відгуки!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

 

Додай свій коментар