Додай свій коментар

У більшості випадків губляться діти 3-5 років, батьки яких відволіклися, заговорилися, захопилися відпочинком або залишили малюка знайомим, так як зайняті на роботі.
 
З приходом літа збільшуються випадки втрат дітей. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар Патрульної поліції Одеси Алла Марченко.
 
За її словами за день відбувається кілька таких випадків. Вона навела декілька прикладів, коли діти загубилися через неуважність дорослих. Так, минулого тижня 3-річного Артема відпустили на прогулянку, а в цей час дорослі відволіклися бесідою. Хлопчик ледь не потрапив під колеса автівки, коли самостійно перебігав один з жвавих перехресть Малиновського району. А під час вечірньої прогулянки в парку Шевченка батьки захопилися атракціонами і їхній малюк загубився в натовпі. Дитина самостійно повернулася додому і попросила сусідів повідомити про це мамі.
 
У неділю, 23 липня, патрульні отримали виклик про зникнення 3-річного малюка. Прибули на виклик, дитина знайшлася. Сховався від мами в тумбочці у сусідів.
 
"Малюк здивовано дивився на тремтячу маму, абсолютно не оцінили його дитячу витівку, але обіцяв так більше не робити. Поліцейські з полегшенням видихнули і повернулися на патрулювання свого району", - пише прес-секретар.
 
Алла Марченко закликає дорослих не забувати про дітей: "Незалежно від пори року і доби контролюйте своїх малюків! Адже секунда відволікання може обернутися бідою для всієї родини!"

 
Джерело: Depo.Одеса